Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Üstünkörü Galaxy S3 Izlenimlerim

Önerilen Mesajlar

Win mobile zaten var. Uzun zamandır var ve adam olmuyor. Son dönem epey iddialı çalıştılar ama sorunlar yaşıyorlar ve çok satamıyorlar. Android'in problemleri vardı ama çok çok azaldı. İlk defa ios kullandığımda bir file manager kurup dosyaları taşıyayım dedim olmuyor, şu müziği zil yap olmuyor şaka mı bu diye düşünmüştüm. Hala da durum farklı değil. Birşey yapamayınca sistem stabil oluyor tabii. İos telefoları bizim gibi kullanıcılar jb siz kullanamıyorsa o işletim sistemi neye yarar.? JB yapınca artık üreticinin üretiği ve sunduğu şey olmuyor. Standart haliyle ios'a tahammül edemedim. Bir ayda eşime verdim. İos ancak jb yapılırsa iyi denilebilir. Bu da üreticinin sunduğu şey değil aslında. Böyle bakılırsa android'in yeniden yazılıp optimize edilmiş halleri 2 katı performans ve stabilite sunuyor. Ama bunu karşılaştırmak mümkün değil. Nokia'nın gidişi malesef iyi değil. İyice dibe vurmadan çıkamayacaklar. Microsoft'un ofis ve windows dışında işe yarar bir ürünü varmı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Türkçe karşılaştırma isteyenlere fikir verir

http://www.donanimha...o-inceleme.htm#

Bana bu inceleme videosu oldukça taraflı gibi geldi daha yarısına gelmeden adamlar tüm puan ları one x e verdiler amma kötü telefonmuş ooooo s3 dedirticekler :)

S3 arayı kapatmaya başladı ve hatta işlemci hızı testleri sonuçlarında one x i resmen ezdi geçti(izlemeye devam)

Valla videoyu sonuna kadar izledim ve açıkçası baya bir aklım karıştı s3 ü almaya kafaya koymuşken şimdi oldu kafam abondone

İkisinde farklı kulvarlarda farklı liderliği var sonuç berabere gibi bir durum oluştu en sonunda.

Ama bir şeye çok şaşırmadım diyemiycem.Ekran olarak one x e puan verdiler.Yazımın başındada belirtmiştim s3 süper amoled S2 deki gibi süper amoled plus değil olaydı iyiydi :)

Engin arkadaşım teşekkür ederim kafam oldu çarşamba pazarı :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşım çok uzun araştırmalar karşılaştırmalar (HTC one X) Galaxy S3 aldı.Genel olarak telefondan memnun bende beğendim hafifliği ekran parlaklığı falan.

Ama şöyle bir durum var arkadaşım dediki browserı en hızlısıymış şuan telefonlar arasında dedi bir karşılaştıralım seninkiyle dedi URLyi yazdık herhangi bir sitenin wirelessa aynı mesafedeyiz bastık benim HTC EVO 3D daha hızlı açtı :) tekrar başka site denedik benimki daha hızlı Youtubedan video açtık HQ benimki daha hızlı doldurdu alttaki barı :) biraz canı sıkıldı. HTC one Xi daha çok beğeniyordu tasarım ve arayüz olarak biraz pişman gibi şuan ama pili iyi gidiyor telefonun dün gece görüştük onla sabah çıkarmış şarjdan %76tıydı akşam 11 gibi ( mobil şebeke kapalı fazla uygulama yok :D )

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşım çok uzun araştırmalar karşılaştırmalar (HTC one X) Galaxy S3 aldı.Genel olarak telefondan memnun bende beğendim hafifliği ekran parlaklığı falan.

Ama şöyle bir durum var arkadaşım dediki browserı en hızlısıymış şuan telefonlar arasında dedi bir karşılaştıralım seninkiyle dedi URLyi yazdık herhangi bir sitenin wirelessa aynı mesafedeyiz bastık benim HTC EVO 3D daha hızlı açtı :) tekrar başka site denedik benimki daha hızlı Youtubedan video açtık HQ benimki daha hızlı doldurdu alttaki barı :) biraz canı sıkıldı. HTC one Xi daha çok beğeniyordu tasarım ve arayüz olarak biraz pişman gibi şuan ama pili iyi gidiyor telefonun dün gece görüştük onla sabah çıkarmış şarjdan %76tıydı akşam 11 gibi ( mobil şebeke kapalı fazla uygulama yok :D )

Arkadaşının telefonunda bir sorun vardır yada batarya için ekonomiye geçip işlemci hızını düşürmüştür.Aksi halde s2 nin browser testlerinde bile rahat rahat htc evo yu geçen bir telefonun yeni modeli ve 4 çekirdekli işlemciye sahip hali olan s3 ün geride kalmasına imkan yok.

O işte bir yanlış var.Eğer arkadaşının telefonda tüm ayarlar olması gerektiği gibiyse hemen telefonunu alıp teknik servise götürüp durumu anlatsın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bana bu inceleme videosu oldukça taraflı gibi geldi daha yarısına gelmeden adamlar tüm puan ları one x e verdiler amma kötü telefonmuş ooooo s3 dedirticekler :)

S3 arayı kapatmaya başladı ve hatta işlemci hızı testleri sonuçlarında one x i resmen ezdi geçti(izlemeye devam)

Valla videoyu sonuna kadar izledim ve açıkçası baya bir aklım karıştı s3 ü almaya kafaya koymuşken şimdi oldu kafam abondone

İkisinde farklı kulvarlarda farklı liderliği var sonuç berabere gibi bir durum oluştu en sonunda.

Ama bir şeye çok şaşırmadım diyemiycem.Ekran olarak one x e puan verdiler.Yazımın başındada belirtmiştim s3 süper amoled S2 deki gibi süper amoled plus değil olaydı iyiydi :)

Engin arkadaşım teşekkür ederim kafam oldu çarşamba pazarı :)

Beğendiğinizi alın, ikiside iyi. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya o kadar ıncığını cıncığını incelemeye gerek yok... bir siteyi diğer telefondan 1 sn geç açsa ne olur erken açsa ne olur?

tipi güzelse, özellikleri de size uyuyorsa, bütçeniz de yetiyorsa alın birini işte..

elinden düştü mü hepsi aynı şekilde cacık oluyor..

dün iphone 4s ve S3 drop testi izledim.. ekran üzeri düştüğünde ayvayı yiyor ikisi de.. bir de güya S3'in ekranı gorilla glass 2... pehh..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.