Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Üstünkörü Galaxy S3 Izlenimlerim

Önerilen Mesajlar

Yenilikleri takip et ki eskilerde kalma yakupçum :)

tüplü televizyon vardı plazma çıktı sonrada lcd

masaüstü pc vardı diz üstü pc çıktı sonra tablet çıktı

dial up indernet vardı dsl çıktı vdsl çıktı fiber internet çıktı

symbian çıktı ios iphone a uyarlandı ve android çıktı.Boynuz kulağı çoktan geçti ama takım tutar gibi iphone u tutanlar samsung u bir türlü sindiremedi.

Daha çıkmayan bir teknolojiyi tartışmayalım sonra pişman olabilirsin.Dedimya iphone daha iyisini yapsın bende paramı ona vereyim bu olay bu kadar basit.Marka taraftarlığı yapmanın ne sana ne bana nede o firmalara faydası var. :)(onlar her türlü cukkayı kazanıyorlar)

Ya sana göre gecti Ferhat abi. Okumadığım makale yoktur nerdeyse.. Böyle duygusal cümleler ile sistem geçilmez. O market ile bu isler olmaz. Karara saygı duyarız ama siz gercegi görmek istememekte diretiyorsunuz.. Allah'a şükür hepsini alabilecek gücümüz de var. Herkesin aklı kendine :)

Marka fanatiği yapan biri varsa siz olursunuz..

Android kesinlikle üstün işletim sistemi değil. Makale yazdırmayın bana :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya sana göre gecti Ferhat abi. Okumadığım makale yoktur nerdeyse.. Böyle duygusal cümleler ile sistem geçilmez. O market ile bu isler olmaz. Karara saygı duyarız ama siz gercegi görmek istememekte diretiyorsunuz.. Allah'a şükür hepsini alabilecek gücümüz de var. Herkesin aklı kendine :)

her zaman dediğim gibi, iphone'u çok stabil, çok anlaşılır bulmakla birlikte aynı oranda sıkıcı buluyorum.. büyük fiyat farkı olmazsa yine de tercihim S3 olur...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Marka fanatiği yapan biri varsa siz olursunuz..

Android kesinlikle üstün işletim sistemi değil. Makale yazdırmayın bana :)

Gerçeği görmemekte direten sensin daha iphone 5 çıkmadan s3 ile kıyaslıyorsun.Ben sana evet kesin iphone 5 s3 ü geçemez demiyorum sen diyorsun birinci baştan belli sen 2. yi seç diye.

Marka fanatiğiyle suçladığın kişi yani ben sana az önce şu cümleyi yazdım tekrar yazayım.

Kim daha iyisini yaparsa paramı ona veririm demiştim.

Şu sitede bile ios program çıkartıyor bangır bangır her yerde reklamlar hatta bu sitede sadece apple bölümü var nerede android bölümü.

Kimmiş marka fanatiği benmi seni kimseye değil kendine bir sor :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alper abi iste bu tercih. Doğrusunu yapıyorsun ama iyi olmak için renkli olmak yetmiyor.. Anlatamıyorum B'nde yeteneksizlik var anladım onu :)

birincisi Alper diye bana mı seslendin Yakupçum?

ikincisi, ben iyilik kötülükten bahsetmiyorum. zira iphone'un kötü olduğunu söyleyemem. hatta gayet de iyi bir cihaz.. ve hatta çok iyi bir cihaz.. ama işte tercih meselesi, bana sıkıcı geliyor.. o yüzden tercihim android'ten yana.. ha android çok mu mükemmel? aksine bir donma-kasma problemleri olabilen, belirli bir donanım için değil, genele yazılmış bir yazılım olduğu için bazı sıkıntıları olan bir OS. ama seviyorum ne yapayım?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gerçeği görmemekte direten sensin daha iphone 5 çıkmadan s3 ile kıyaslıyorsun.Ben sana evet kesin iphone 5 s3 ü geçemez demiyorum sen diyorsun birinci baştan belli sen 2. yi seç diye.

Bastan beri söylüyorum koysunlar Samsung s3 e iOS onu alayım... Anlatma güçlüğü çekiyorum..

Espri ile dedim o cümleyi ama sonuc yine aynı iOS u geçecek sistem olmadı sürece apple zirvede kalacak.. Bu böyle.. Araba alırken nelere bakiyorsunuz misal sadece maktajlarina mı ?misal güvenlik ve kullanislik bunlar önemli akıllı tellerde..

Kriter bunlarla baslar oyuncaklar 2. Planda kalır ki bu yetmez.. Ve bir iOS kullanıcısı kolay kolay vazgeçmez.. Bir ara mac kullanın anlarsınız..

Daha fazla yorum yapmayacağım bu konuda..

Herkesin bilgisi kendine soran olursa tüm veri bilgi makale yazarım.

Aman viruslere dikkat et abi. Norton yükle :D aman...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

birincisi Alper diye bana mı seslendin Yakupçum?

ikincisi, ben iyilik kötülükten bahsetmiyorum. zira iphone'un kötü olduğunu söyleyemem. hatta gayet de iyi bir cihaz.. ve hatta çok iyi bir cihaz.. ama işte tercih meselesi, bana sıkıcı geliyor.. o yüzden tercihim android'ten yana.. ha android çok mu mükemmel? aksine bir donma-kasma problemleri olabilen, belirli bir donanım için değil, genele yazılmış bir yazılım olduğu için bazı sıkıntıları olan bir OS. ama seviyorum ne yapayım?

Bn seni onayladım zaten. Mantıklı olanı yapıyorsun kendi adına :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biri yeşil biri kırmızı hangisi iyi durumuna gidiyor :)

Bir de S3 ve One x aynı çözünürlüğe sahipler. One x 4.7inç S3 4.8inç. S3'ün One x 'e geçileceği tek konu varsa oda ekran olur(pentile). Bu arada pembelik sorununu çözmüşler ama yan yana getirince S3 ekranında beyazlar daha mavi duruyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biri yeşil biri kırmızı hangisi iyi durumuna gidiyor :)

Bir de S3 ve One x aynı çözünürlüğe sahipler. One x 4.7inç S3 4.8inç. S3'ün One x 'e geçileceği tek konu varsa oda ekran olur(pentile). Bu arada pembelik sorununu çözmüşler ama yan yana getirince S3 ekranında beyazlar daha mavi duruyor.

Dün bir inceleme video sunda one x in daha düşük çözünürlüğe sahip olduğunu söylemişlerdi şimdi tekrar kontrol ettiğimde evet haklıymışsınız aynı çözünürlük.

Fikrinize saygı duymak ile birlikte htc nin s3 ten tek üstünlüğünün arayüzü olduğunu düşünüyorum.Ayriyetten one x te batarya telefona entegreymiş yani yedek bir pil alıp acil durumlarda onu kullanma imkanı ortadan kalkıyor ve sd kart yok hafızası genişletilemiyor.

Şu verdiğim link te detaylı özellikleri ve karşılaştırmaları mevcut

http://kiyas.la/cep-...00-Galaxy-S-III

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biliyorum karşılaştırmaları, almadan bakmıştım. S3 çıkınca da epey bir inceledim. Açıkçası alırken S3 olsaydı da yine htc alırdım. Bahsedilen farklar (hız anlamında) saniyelik şeyler. Keyifli kullanımı tercih ediyorum. Bu arada ben garantili almıyorum. HTC de faturalı alabilirseniz, global garanti kapsamında kvk'da garantili tamir mümkün. (değişim hariç) Bu şekilde 1350TL ye one x almak mümkün.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.