Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Akaryakıt Fiyatları

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

Lpgye indirim var...

Petrol ve dövizde meydana gelen artış akaryakıt fiyatlarını yükseltirken, son dönemde fiyatların düşürülmesi vatandaşa rahat nefes aldırdı.

Zaman'ın haberine göre; önceki gün benzinde 8 kuruşluk indirimin ardından dün de LPG fiyatında 11 kuruş indirim yapıldı. Yapılan indirimle birlikte LPG’nin İstanbul’daki fiyatı 2,58 Türk Lirası oldu. Fiyatlar, şehir ve istasyonlara göre değişiklik gösterebiliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Arkadaşlar bugün bir arkadaşım bir şey söyledi garibime gitti doğrusu.

Dizel yakıt alırken petroldeki şahıstan indirimli vermesini iste, cebinden bir kart çıkartıyor, pompaya tutuyor, bir depoda 20-30 lira indirim oluyor dedi.

Hiçbir şey anlamadım, var mı böyle bir şey gerçekten, arkadaşın söylediğine göre, mırın kırın ederse sürekli oradan alacağını söyleyince indirim yapıyorlarmış.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ali bey total rami şubesinden kurumsal kart çıkartmıştık şirket araçları için ama şahsı aracımada alabiliyorum %6 indirim yapıyorlar ama karta birikiyor para sonra yakıt alabiliyorsunuz. ama sizin söylediğiniz gibi birşey duymadım 

Dizel yakıt alırken petroldeki şahıstan indirimli vermesini iste, cebinden bir kart çıkartıyor, pompaya tutuyor, bir depoda 20-30 lira indirim oluyor dedi.

Hiçbir şey anlamadım, var mı böyle bir şey gerçekten, arkadaşın söylediğine göre, mırın kırın ederse sürekli oradan alacağını söyleyince indirim yapıyorlarmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Faturada sizin araca değil de farklı bir araca yakıt verilmiş gibi gösterdiklerini duymuştum. Benim bacanak bu şekilde yakıtı % 12 - % 15 civarı indirimli aldığını söylemişti. Hatta Gaziantep'e gittiğimde sanada alalım demişti de ben burdan depoyu fullediğim için bu şansı kullanamadım maalesef. Yalnız tam detayını bilmiyorum.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Bir gece yarısı operasyonu

LPG'ye tarihi zam!

LPG araç kullanıcıları bu sabah rekor zamla uyandı. LPG’ye bir seferde yapılan en yüksek zam olarak tarihe geçti.

LPG’nin litresi 30 kuruş yükseldi. Zamla birlikte İstanbul’da 1 litre LPG’nin fiyatı, 2,81 liradan 3,11 liraya, Ankara’da 2,61 liradan 2,91 liraya çıktı.

Türkiye’de milyonlarca otomobilde yakıt olarak tercih edilen LPG’nin fiyatına bu geceden (3 Aralık) geçerli olmak üzere 30 kuruşluk rekor zam geldi. Zamla birlikte LPG’nin (otogaz) litresi 3,11 liraya çıktı. 30 kuruşluk artış, otogaza bir seferde yapılan en yüksek zam oldu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Düşmesini umut ediyorum. Sonuçta lpg ile zenit saati gibi çalışan bir arabamız daha var. :D

Bu zammın rüzgarı umarım benzin ve mazotu etkilemez. Araba ihtiyaçtı, lüks oldu. 5 tl ye mazot mu olur. Hadi bizim forumun geneli gibi arabaya biraz keyfinden binenler neyse de, gerçekten ekmek parası için mazot, benzin, lpg yakan insanlar için gerçekten zor. Çiftçisi, kamyoncusu, otobüsçüsü... Millet 10 numara yağı çare olarak görmeye başladı. Adam sıfır aldığı arabasının deposunu 10 numara yağla dolduruyormuş. E tabi cari açığın düşmesine yardımcı olmak amaç. Siz ekonomi yapmak mı sanmıştınız?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.