Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Akaryakıt Fiyatları

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

• 3 hafta sonra...

Akaryakıta yeni gün itibariyle 1'er kuruşluk yeniyıl zammı hediyesi geldi.

İyi seneler.

Iyıymıs bu da. Hıc 2012 ıle 2013 un fıyatları bır olurmu, halka zam gelme ıhtımalını unutturmamak lazım, yenı yılın ılk gununden zam yapalım kı halk varlıgımızdan haberdar olsun ama degıl mı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.ensonhaber.com/motorine-zam-2013-01-04.html

Hayırlı uğurlu olsun, Allah güle güle kullanmak nasip etsin. 

Alıştık artık, zam gelsede gülüyoruz, indirim gelsede,

geçmiş olsun :D şimdi bizde benzin zammı bekliyoruz arayı çok açtılar. ben benzinin 5 liraya motorininde 4.5 liraya sabitlenmesi taraftarıyım hemde hesaplar kolay olur. Kutluhan A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vatandaşla hükümet arasında gizli bir korku var insanlar biraz seslerini çıkarabilseler... Aslında ziyadesiyle toplumsal bir olay, toplumsal tepkiler vermek lazım fakat adam bir diziye kızdı başrol oyuncusu başını örttü, diziye ramazan ayı geldi, ibadet hayır hasenat senaryoları...  :)  Şimdi zamlara tepki gösterilse döver möver hiç belli olmaz...

Şimdi mesaj geldi m10 (eurodizel) 4.26

motorin: 4.17

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçenlerde 1 hafta yakıt almayalım gibi bir eylem yapıılmıştı ama ses getirmedi tabi, akaaryakıt almamazlık hangimiz yapabiliriz, şahsen ben 4 gün daha almam, ya sonra, sonra gidip yine alıyoruz, benim için tek çözümü arabayı bırakıp servisle gitmek, her ay 350 tl (+- 50 tl) yakıt parası ödemek beni düşündürüyor, kendi kendime kızıyorum ama yinede zevklerimizden, rahatımızdan vazgeçemiyoruz, toplu taşıma araçlarından herhangi birisine neredeyse 2 yıldır binmemişimdir, hal böyle olunca ben devletin yerinde olsam mazotu 5, benzini 6 tl yaparım, nasılsa tüketşyoruz, tükettiğimize, harcadığımız paraya falan acımıyorum bir yerde hani de, umarım devletimizin gelirleri hayılı şekilde kullanılıyordur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben yapabilirim aslinda. Bir depoyla sehiricinde 900-950 km yol gidiyorum. (depo 45 lt 1.3 JTD Paliovan). Ise gidip gelmek icin 40 km yol yapiyorum ki bu da eger saga sola gitmezsem bir depoyla bir ay idare edebilirim demektir. Eh gayet makul.. :)

Gerci ben zaten Uspet ya da alpetten aliyorum yakiti.. 3.59 mu ne litre fiyati. Eurodiesel falan demeyin, bu araba yapildiginda euro diesel falan yoktu bu ulkede.. :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.