Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

10 Haziran'da İstanbul Buluşması Yapıyoruz!

Yakup Ç. A.

19 üye oy kullandı

1. 1. Buluşmada Takmak için Yaka İsmi Hazırlansın mı?

• Evet
      9
    • Hayır
      7
    • Ben demedim, ilteber istedi diye anket açtım :D (yani fark etmez)
      3

Önerilen Mesajlar

gelmeye çalışırım yeri zamanıda bir tam söylersen

Şuan tartışıyoruz hep beraber..10 haziran olur heralde %90.. Yer konusu çok önemli mi :) Seçiçi geçirgen mi davranıyorsunuz bizim için? Hep beraber olacaz işte :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben o tarihte (10 haziran ) Kemer güneşi altında sizin için de güneşleniyor olacağım :)

Bizim hatun bu sene çok bunaldı İstanbuldan; karnelerin verildiği saat 1 haftalığına kaçıyoruz bir aksilik olmazsa.

Gerçi İstanbulda olsak ne yazar !! Kılıbık (bu kelimenin doğrusunu merak ettim şimdi) olduğumdan istanbulda olsam da gelemezdim (gelmeme izin verilmezdi :( ).

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende bbu kez gelmeyi çok istiyorum hatta uçak biletlerine bile baktım; fakat 4 haftalık bebek bırakılıp nasıl gelinir, geceleri eşime lojistik destek oluyorum, özellikle haftasonları o dinlensin diye bir çok görevi yerine getirmem gerekiyor.

Bilemiyorum :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende bbu kez gelmeyi çok istiyorum hatta uçak biletlerine bile baktım; fakat 4 haftalık bebek bırakılıp nasıl gelinir, geceleri eşime lojistik destek oluyorum, özellikle haftasonları o dinlensin diye bir çok görevi yerine getirmem gerekiyor.

sabah gel akşam git :P işe gider gibi canım :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olsun Aydın Abi yine buluşuruz. Ufaklık büyüsün şöyle bol bol şıkıştıralım :) :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.