Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

10 Haziran'da İstanbul Buluşması Yapıyoruz!

Yakup Ç. A.

19 üye oy kullandı

1. 1. Buluşmada Takmak için Yaka İsmi Hazırlansın mı?

• Evet
      9
    • Hayır
      7
    • Ben demedim, ilteber istedi diye anket açtım :D (yani fark etmez)
      3

Önerilen Mesajlar

Mangal işi karambol geliyor bana. Pişsin güzelce önüme gelsin, tadıyla hay huy olmadan yiyelim. Keyfimize bakalım :)

Kim pişirecek, servis edecek vs sevmem mangal işini vesselam.

Pişirmekten nefret ederim, yemek dersen ama :yemek:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mangal işi karambol geliyor bana. Pişsin güzelce önüme gelsin, tadıyla hay huy olmadan yiyelim. Keyfimize bakalım :)

Kim pişirecek, servis edecek vs sevmem mangal işini vesselam.

Aynen Katılıyorum...

Bu ilk kez tanışma toplantısı olacak, herkesin kaynaşması için birarada olması gerekiyor, Mangal olursa, mangalını alan bir köşeye gidecek, yiyip, içecek, dolayısıyla bir gruplaşma olacak... Mangal bence 2.buluşmaya düşünebilecek birşey...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şimdi arkadaslar herkese merhaba ilk önce beni dikkatte dinlemenizi rica ederim

ben zeytinburnunda oturuyorum sur cafede cok takıldım okadar arabayı alacak kapasite olmaz orada vede surda düğün nişan vb organızazyonlar var sevgilisinide alan oraya geliyor düşünün kalabalığı en az 20 arac olsak bile orda sıkıntı yasanır msla rahat fotoraf çekilemezsiniz otoparkında zaten kendi görevlisi var onada para verceksiniz en önemlisi alan dar bu benim düşüncem orada cok takılan biri olarak surdan sonra başka bir organızazyon varsa boş bir alan ozaman uygun olabilir tabi bu benim düşüncem 2 mangalda olur bana her türlü uyar :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öneri gelmezse orası olacak. Mangal isi bu sefer olmayacak gibi bir adet çok iyi yer buldum polenez. De onlarda cevre bakımına gormis 10 gün sürer dedi üyeler de çok sıcak değil. Yani yeni bir mekan önerisi gelmezse sur'da yapacaz foto için başka yere geceriz olmazsa.

Çözüm önerisi olanları bekliyoruz.

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sile yolundaki köy kahvaltısına gidilebilinir... 11 gibi filan orada olup, daha sonra maximum saat 14-15 gibi dönmek şartı ile, yoksa fena trafik oluyor... hem o yolda müsahit böle konvoy filan yapmaya; fotoğraf çekmeye park etmeye felan fişman... gerçi motorcuların kullandığı mevki ama , çok araba ile zevkli olabilir dönüş ... gibime geldi... hemde ortada biryer max.20-30 dakka arası 2. köprü yolundasın ... ama dediğim gibi denize pikniğe gidenlerle aynı trafiğe girmemek lazım... erken gidip erken dönmek lazım... yani aslında bu pazar günü istanbulun neresine gidersen git uyulması lazım gelen kural bence :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Polonezköyde sadece mangal yapmak şart değil.

Polina diye bir yer var :) Park sıkıntısı yok. Gayet güzel pazar günü kahvaltısı yapılabilir.

20 km kadar ilerisinde Cumhuriyetköy çıkışında kütük ev var. Orasıda harkadır. İletişim numaralarını verbilirim. Gugıl amcadanda bulabilirsiniz..

Gelip gelemeyeceğim hala kesin değil. Pazar günü çalışıcam. Belki akşama doğru uğrama şansım olur :(. Belki bana acırlar pazar günü dinlen derler :) Karımı özledim desem :D İnandırıcı olurmu acaba :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hani 2-10 kişi arası değiliz üstelik konu da arabalarımız ile beraber foto cektirmek olunca takılıp kalıyorsun hiçbir yeri öneremiyorsun... Bak Yakup yine dediğime gelip polenezköy yapacagiz gibime geliyor, bakalım ne karar vereceksin.. Ne karar verirsen ver eleştireceğim :smiley2k: :smiley2k: :smiley2k:

Cevat YILDIZ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gitmedim ama rahat ve geniş mekanı olan bir yer, F1 psitine de yakın. Oraya geçip güzel fotolar almak kolay. Yiyecek konusunda Vedat Milor amca gitmiş beğenmişti.

http://kutluhanet.com/yeni/rezervasyon/

http://video.ntvmsnbc.com/#tadi-damagimda-6-mayis-2009.html

Not: F1 pistine takıldım, ama araç testlerinin yapıldığı, rahatça arabaları park edebileceğimiz bir alan. Bu arada Sur için yemek yiyip, Bakırköy adliyesi yanındaki pazar alanına gidebiliriz. Büyük beton bir alandır. Daha önce bir sitede aynı yerde yapılmış club buluşması tarzı resimler görmüştüm.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.