Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

10 Haziran'da İstanbul Buluşması Yapıyoruz!

Yakup Ç. A.

19 üye oy kullandı

1. 1. Buluşmada Takmak için Yaka İsmi Hazırlansın mı?

• Evet
      9
    • Hayır
      7
    • Ben demedim, ilteber istedi diye anket açtım :D (yani fark etmez)
      3

Önerilen Mesajlar

Polonezkoy, cekmekoy civarı veya florya sahil civarı yerler geliyor aklıma. Bu mangal yerlerinde 250 gram eti bi kilo abi diye satan arkadaşlar sebebiyle pek memnun kalmıyorum genellikle. :) Birde kalabalıkla pişirmek falan sıkıntı duzgunce pişirilip getirilse tercih sebebi hani.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bir hafta sonrasından bahsediyoruz. Mekan, yer isimleri konuşmaya başlasak iyi olacak. :yemek:

Benim gelme olasılığım şu an için %70 lere çıktı.Gelirsem cumartesi İstanbul'da olurum tabi bu arada buluşma yeri de büyük önem kazanıyor.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaslar artik havalar iyice yakmaya basladi.Sehirici yerine soyle polonezkoy bahcekoy tarzi yerlere gidersek daha guzel olur diyorum oralarda golge pufur pufur eser simdi hem yemegimizi yeriz hemde o guzel esintide muhabbet ederiz :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ankara 04.06.2012 mangal toplantısı için bile 1 günde 17 kişilik liste hazırlanmış, kocaaaa İstanbul günlerdir 16 kişiyi güç bela toparlamış. Onun da kimisi "belki" gelecek.

Bu aralar yoğun olmasaydım ben de gitmek isterdim ankara toplantısına. ama İstanbul ayıp yaw!! hadi bakalım, en az 20 olmanız lazım..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha oncede yazdim bahcekoyden sariyere dogru inen cayirbasi caddesi var orman icinde bos bir yol o yol uzerinde 2-3 tane genis cay bahcesi gibi lokantalar var kahvaltiya gidilebilir oraya ordanda sahile gecer bogaz turu yapariz 4ler acik nasil ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.