Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Mondeo Değişimi

özer aygül

Önerilen Mesajlar

Sınıf atlamışsınız bunun neresi kötü :) 2.0tdci otomatik kullanmıştım.hem eski kasa hem yeni kasa.Seri araçtı çok hoşuma gitmişti çekişi,kullanma rahatlığı. 1.6 tdci vergi avantajı ve dahada düşük tüketimi ile o konforu yaşatıyor.Çekişi nasıldır bilmem ama focusa göre çok fark yok ağırlık olarak aralarında güzel tatmin edici bir çekişi olduğuna eminim.Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cem hocam bizim buralar sizin oralar gibi çok sıcak değil ama emin ol çok daha konforlu bir araç. özellikle arka koltuktakiler için. teşekkürler . bu arada fark olarak da 12000 verdim

Sizin araba dizel değilmiydi? Neden o kadar ucuza aldılar?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

prdn 8000 de focus tdcı üzerine 12000 vererek tit 1.6 tdcı siyah mondeo aldım çok mu vermişim?

Bence çok. Pişmiş aşa su katmayı hiç sevmem ama neden çok olduğunu düşündüğümü aşağıdaki alıntıya verdiğim cevaptan anlayabilirsiniz bence.

mertol bey 8000 km de beyaz tdcı tit otomatik parklı 2012 model focus u kaça alırsınız?

Ben alıcı olsam fiyat verirdimde şu aşamada anlamsız olur.

52-51 Max + 12 = 63-64 dersek daha nolsun ? Fark hiç çok değil bana sorarsanız

Mondi'nin ind. listesi 73.275 TL

Dün dizel trend mondeo için fiyat aldım. Aldığım fiyat 58500. (metalik dahil). Ellerinde ziyadesi ile birikmiş mondeo tdci stoğu var. En azından 3 bayiide olduğunu ben biliyorum. Titanium hiç düşünmediğim için fiyat sormadım.

Galiba ben kendi mantığımla düşündüğüm için öyle geldi. Empatiyi abartmışım. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İşte benim mesajımdaki sorun da o ya.. Benim hiçbir zaman titanium almak gibi bir derdim olmadığı için trend fiyatından değerlendirip direk levreklemişim. Gözünle okumadığın zaman böyle oluyor işte. Tevfik bacımın gözlük takmasının nedenini şimcik anladım işte.. İki tane göz yetmiyor bazen.. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence çok. Pişmiş aşa su katmayı hiç sevmem ama neden çok olduğunu düşündüğümü aşağıdaki alıntıya verdiğim cevaptan anlayabilirsiniz bence.

Ben alıcı olsam fiyat verirdimde şu aşamada anlamsız olur.

Dün dizel trend mondeo için fiyat aldım. Aldığım fiyat 58500. (metalik dahil). Ellerinde ziyadesi ile birikmiş mondeo tdci stoğu var. En azından 3 bayiide olduğunu ben biliyorum. Titanium hiç düşünmediğim için fiyat sormadım.

Galiba ben kendi mantığımla düşündüğüm için öyle geldi. Empatiyi abartmışım. :)

Bu durumda ben iyi bir iş yapmışım. Doğru mudur? yine de benim verdiğim focus a bir fiyat verseniz ?

(8000 km de, 2012, beyaz, focus 3 tdcı titanium, otomatik parklı, garantisi bir yıl uzatılmış, boya motor ve koltuk koruma ya ilave alt taban ses izolasyonu uygulanmış, deposu dolu ve araç 6 ay kullanılmış olmasına rağmen lastikler sadece son bir ay kullanılmış) hadi bir fiyat verin merak ettim ortlama ne eder bu araç

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.