Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Mondeo Değişimi

özer aygül

Önerilen Mesajlar

Doğrudur.

Ben kendi mantığımı anlatayım isterseniz. Sizinki gibi daha henüz yeniyken satılan arabaların ikinci el değerini değerlendirirken sıfırının fiyatına bakmak lazım. Ama onda da düz titanium üzerinden gitmekte fayda var. Ben arabanın sıfırını kaça edinebildiğime bakarım. Bugün itibari ile paketsiz hali ile 59 bin liraya titaniumun liste fiyatı gözüküyor. Bunu kastırırsanız muhtemelen 55-56 gibi rakamlara kadar alabilirsiniz. Eğer adil bir alış veriş olacaksa 50 bin lira eder. Daha doğrusu benim gözümde ederi 50 bin liradan fazla olmaz. 47-48 gibi rakamlar alıcı adına karlı bir alışveriş olur. 45 gibi bir rakamsa kelepir ve kaçırılmaması gereken bir fırsat olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğrudur.

Ben kendi mantığımı anlatayım isterseniz. Sizinki gibi daha henüz yeniyken satılan arabaların ikinci el değerini değerlendirirken sıfırının fiyatına bakmak lazım. Ama onda da düz titanium üzerinden gitmekte fayda var. Ben arabanın sıfırını kaça edinebildiğime bakarım. Bugün itibari ile paketsiz hali ile 59 bin liraya titaniumun liste fiyatı gözüküyor. Bunu kastırırsanız muhtemelen 55-56 gibi rakamlara kadar alabilirsiniz. Eğer adil bir alış veriş olacaksa 50 bin lira eder. Daha doğrusu benim gözümde ederi 50 bin liradan fazla olmaz. 47-48 gibi rakamlar alıcı adına karlı bir alışveriş olur. 45 gibi bir rakamsa kelepir ve kaçırılmaması gereken bir fırsat olur.

0 ı nı 55 e benim ki gibi bir tane focus u da

45 50 arası bir rakama alırsınız bu durumda 45+12 =57 ye ya da 50+12=62 ye tit metalik mondeo iyi rakam o zaman benim alışım

özer aygül tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

0 ı nı 55 e benim ki gibi bir tane focus u da

45 50 arası bir rakama alırsınız bu durumda 45+12 =57 ye ya da 50+12=62 ye tit metalik mondeo iyi rakam o zaman benim alışım

Kötü fiyata almamışsınızki. Zaten yukarıda da yazmıştım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Özer bey ben atladım galiba.

Biz hep varsayım konuşuyoruz. Neden direk şukadara sattım demiyorsunuz ? :)

Artık fiyat yerine arabayı dinlemek isteriz açıkcası.paralar verildi bitti. İstediğin kadar yorumla :D

kaça verdiğimi ben de bilmiyorum ben sadece üste 12000 verdim onu biliyorum

arabaya gelince elbette focus tan çok daha konforlu, güvenli ve geniş. Elbette ağırlığı nedeniyle focus a göre biraz hızlanması geç . focus ta beğendiğim ama bunda olmayan örneğin ön cam ısıtma ve renkli arka cam bunda yok en azından tit donanımda arka kapı camlarında perde olsa imiş iyi olurmuş. bir de focus ta ki anahtarsız çalıştırmaya alışmışım bazan elim start stop düğmesini arıyor :)

özer aygül tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.