Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus'un Alttan Detaylı Resimleri, Aktif ön izgara

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Bizim okulda öğretmen arkadaşta var.2013 titanium model ve donanım aynı.ama onun arabada var.sonra apartmanda var.2012 trend x onun arabasındada var.ben bu durumu anlayamadım.

sorunun yeri burası değil biliyorum ama bu durum çok kafamı karıştırdı.o yüzden sizlerden bir an önce geri dönüş almak istiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dikkat etmeden yanıtlamışım. Özür.İletileri kaldırmak zorunda kalacağım şuan.

Acil de olsa burası araba muhabbetini de geçtik sorunları danışma başlığı değil. Konu açmakta özgürsünüz sonuçta.Çekinmeyin.

Ek olarak madem aynı araçlar ve sizde yok ikisinide fotoğrafların ve ford'a veya bayinize danışın en doğru cevabı kendileri verebilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Guest Sadık Taşyürek

bu işi avrupalı teknik olarak tasarlamış, kesmeden biçmeden, kaynağa gerek duymadan çok güzel yapmış. Ve bakın burada çift egsoz uygulamasının yapım aşamalarına ait bir video var.

var mı bu işi burada yapabilecek komplike bir yer.? 

Çift çıkış egsoz sistemi düşünüyorum şu sıralar ve bu fotoya rastladım fikir verme açısından..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.