Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Korna Sesi Azaldı, Şu An Hiç Çalmıyor

okan ali

Soru

Focus mca aracimin kornasi önce yariya düştü sesin seviyesi. Bu günde ise tamamen gitti diyebilirim..

Hafiften zink zink eder gibi geliyor içerden bile duyulmuyor..

Sorunu zormudur ? Birde garantiye girermi ?

( geçen su dolmuş çukura düştüm ondan olmuş olabilirmi sağ tarafdan )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 14 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Kornanıza su kaçmış büyük ihtimal.Her kış benim focus 2 nin korna gidiyor.Dediğiniz gibi sesi kısılıyor.Birkaç gün sonra çalmaya başlıyor.Ama bozuk çalıyor malesef.Daha önce 2 kere değiştirildi kornası.Yine su kaçıp bozulmaya devam etti.Artik öyle kullanıyorum :sofeer:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
4 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Okan, yeni bir tofaş/opar marka alıp takıyorsun, çünkü en güzel sesi o veriyor ?

Hocam aşk olsun ben tofaşcımıyım ya :D Fordcuyum ben orjinal harici takırmam.. O değilde garantiye girer mi :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bir saat önce, okan ali yazdı:

Hocam aşk olsun ben tofaşcımıyım ya :D Fordcuyum ben orjinal harici takırmam.. O değilde garantiye girer mi :D

Korna garantiye girmez biir

Tofaşcımıyım tabirinin anlamı yok ikii

En iyi çalan korna gerçekten opar buda üüççç 

Sonuç; şaka yapmıyorum, ciddiyim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Servise başvurdum. Kornaniz değişicek garantiden beyfendi dediler.

Peki o zaman diyerek siparişi geçen arkadaş, ertesi gün arabayi getirin dedi..

Gittim biraktim öglen gel abi dedi onada olur dedim. Biraktim arabayi tabanvay dükkana döndüm.. öglen aradi muhterem yetkili

E beyfendi arabada bi sag bi sol korna varmiş biz sag geçtik sipariş sizin sol bozulmuş, gel arabani al yarin bi daha gel :)

Gülümseyerek arabami alip geldim. Yarin bi daha giďecez bakalim. Tek seferde halledebilecekler mi.. reklamin iyisi kötüsü olmaz demişler.. ümraniye ford nuray bayisi kendileri.. ( olurda kornaniz bozulursa aklinizda olsun diye yaziyorum )

Dip not direksiyon simit soyulma başvurusu yaptim. Oda ret yedi. Ret belgesiyle tüketici hakem heyetine başvurucam..

okan ali tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.