Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

En Güzel Focus 3 Rengi ?

Bora A.

Önerilen Mesajlar

• 1 ay sonra...

Olmadı şimdi ama :)

:D Serdar beyazı önemsiz bulmuyorum güzel ama hakikaten artık sıradan geliyor...

Gece griiii :D yanimdakide arkadasin araba ;)<br /> IMAG1730_zpscc72bbab.jpg

Ama yanında ki şeker kırmızı değil  sen birde buna bak  ;)  :yeah:   

nokia4108f.jpg

Nihat Abukan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şeker kırmızı gerçekten on numara bir renk zaten 2bin tl farkı olmasa etrafta bayağı bir kırmızı focus görürdük..Şeker kırmızı o kadar güzel bir renk ki hb focusa acayip yakışıyor ve çok dikkat çekiyor herkesin de hoşuna gidiyor ,bilmiyorum en azından benim çevremde öyle diğer şeker kırmızı sahiplerinin nasıldır ?Çevremde aracı görenler arabanın rengine bitiyor :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fark 2.000 değil de 1.000 desek daha doğru değil mi ? 

Beyaz referans olmasa gerek. Metalik üzerine fiyat değerlendirilmelidir.

Bence doğru değil senin dediğin gibi olması için liste fiyatında da metalik boyanın ekli olması gerekir..Lİste fiyatı üzerinden 2 bin lira fark veriyorsam ben fark 2 bin tl dir diğer boyalarda da beyaz hariç 1000 tl dir...Bu metalik boya farkı zaten saçma birşey önce ford da yoktu sonra ford baktı diğer firmalarda var bende neden olmasın diye düşündü sanırım !

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.