Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

En Güzel Focus 3 Rengi ?

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar,Focus 3 renkleri de ortaya çıktı sonunda. Şeker Kırmızı ve Hardal Renklerine 1 kat daha fazla para verip sahip olurken Beyaz ve Blazer Mavi ile Colarado Kırmızıya ek ücret ödemiyorsunuz. Bunları düşünmeden parasına bakmadan,ikinci el kaygısı yaşamadan gerçekten hangi renk Focus 3 almak istersiniz diye sorsam cevabınız ne olurdu acaba??Bu arada Sayın adminlerimiz,ben anket yapmayı beceremedim bir türlü,acaba bu konuda bana yardım edebilir misiniz?Çok süper anket fikirlerim geldi de :)))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben Şeker kırmızıyı beğendim.Gece Gride süper ama çok sıcak yapıyor arabanın içini.Kum Gride hoş ama o da Denizci Askeri arabaların rengine benziyor biraz sanki.Aytozu gri kullanışlı ama firma arabası reni.Beyaz da ambulans gibi.Mars turuncu Hatchbackte süper durur kanaatindeyim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar,Focus 3 renkleri de ortaya çıktı sonunda. Şeker Kırmızı ve Hardal Renklerine 1 kat daha fazla para verip sahip olurken Beyaz ve Blazer Mavi ile Colarado Kırmızıya ek ücret ödemiyorsunuz. Bunları düşünmeden parasına bakmadan,ikinci el kaygısı yaşamadan gerçekten hangi renk Focus 3 almak istersiniz diye sorsam cevabınız ne olurdu acaba??Bu arada Sayın adminlerimiz,ben anket yapmayı beceremedim bir türlü,acaba bu konuda bana yardım edebilir misiniz?Çok süper anket fikirlerim geldi de :)))

Suan o sistem de bir hata var. DuzeltecegiZ yakında :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şeker ve colorado, çok hoşuma gitmesine rağmen, bana çok iddialı geliyor.Gümüş gri(aytozu) artık kusturacak yer gök bu renkten (kendi aracımın rengi.Eşim bir yerde okumuş, en çok kırmızı renkli araçlar kaza yapıyormuş. Ben alırsam, gece gri veya kum gri alırım

Edit:ekleme

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şeker ve colorado, çok hoşuma gitmesine rağmen, bana çok iddialı geliyor.Gümüş gri(aytozu) artık kusturacak yer gök bu renkten (kendi aracımın rengi.Eşim bir yerde okumuş, en çok kırmızı renkli araçlar kaza yapıyormuş. Ben alırsam, gece gri veya kum gri alırım

Edit:ekleme

Çünkü millet kırmızıya bakarken küüt diye vuruyor. Zaten kırmızı feminen bir renk abi,habire çekiyor kendisine,heleki focustaki şu Şeker Kırmızı adamı hasta eder var ya,o nasıl bir mükemmel renktir yaaa...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bir çok güzel rengi var yeni focusun, benim ilgimi çekense -almaya cesaret edebilir miydim bilmiyorum ama- mars turuncu, hb ve st spoileri ile beraber. tabii makyajlandığı zamanlar alacağımı düşünürsek ford touch ve 17'' jantlar da olursa iyi olur, makul bir fiyatla birlikte :)

bu arada haftabaşı yeni focusu incelemeye gittim bayiye, beyaz bir sedan vardı. işçilik ve malzeme kalitesi konusunda gerçekten yol almış focus :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hadi bekleniyor ben Hardl rengi seviyorum diyen bir babayiğit (Taksici arkadaşlar bu anlamda saylanmaz ona göre) Ulen istermisin bu seferde ortalık hardal rengi Trend Focus 3 taksi dolsun..Biz şirket ve filolar almasın derken araba Hyundai Accent gibi Taksi haline gelirmiş... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu başlığı görür görmez diğer mesajları okumadan aklımdan geçen ilk renk hardal sarısı rengiydi. :) Focus 3HB e çok yakışıyor gerçekten bana göre. Sitesindeki konfigürasyonda iyi göstermiyor ama bi videoda görmüştüm hardal rengini çok dikkat çekiciydi. Sedana ise blazer mavi, gece gri ve aytozu gri güzel gidiyor.

Ama ben alırsam beyaz sedan alırım. :D Bi sonraki aracımı beyaz alıcam diye şartladım kendimi o yüzden :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de şu "Candy Red" e hasta oldum.Çok güzel bir renk.Ama bir yandan da Beyaz'ı çok seviyorum.Sanırım araba üzerinde görüp son kararımı öyle veririm.Hardal sarı iddalı bir renk ancak çok tercih edilmeyeceğini düşünüyorum.Malum taksi meselesi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.