Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

En Güzel Focus 3 Rengi ?

Bora A.

Önerilen Mesajlar

..Emniyet kemerini takmaktan imtina eden toplumdayız..

Evet yaaa,hemde emniyet kemer ucu takıp ötmesin diye Aparat satılan tek ülkeyiz galiba..Adam 100 bin tl lik mercedes alıyor,15 hava yastığı,bilmem ne özellikli emniyet kemeri,şu kadar sağlam gövde diye satılan arabaya,3 tl ye satılan emniyet kemeri aparatı takıyor,dumur ötesi bişey...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O renklerin Ülkemize gelmesi halinde binlerce satacağını mı düşünüyorsunuz !!

Benim insanım arabayı daha almadan tekrar satmayı düşünür !!!!

Binlerce satmasın zaten,her yerde gri veya beyaz dizel Focus 2 ve 2,5 görmekten sıkıldım...Bence fiyat uçuk olsun ama donanımda ona göre dolu olsun..Donanımdan kastım teknik donanım değil sadece,konfor donanımı da dolu olsun..Konfor donanımına İç Özellikler,Dış Özellikler ve Renkler giriyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Bana gore en guzel renk kesinlikle seker kirmizi ama uzun vadede solacagindan dolayi bu rengi almak istemem. Koyu renklerin de hepsi solmaya mahkum ve gunesli havalarda arabanin icinin cayir cayir yanmasina sebep oluyor. Benim tercihim kum gri veya buz beyazindan yana olacak gibi ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bana gore en guzel renk kesinlikle seker kirmizi ama uzun vadede solacagindan dolayi bu rengi almak istemem. Koyu renklerin de hepsi solmaya mahkum ve gunesli havalarda arabanin icinin cayir cayir yanmasina sebep oluyor. Benim tercihim kum gri veya buz beyazindan yana olacak gibi ...

:kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hem de beyaz 900 tl daha ucuz.. şekerden de 1800 tl ucuz... ona sunroof alırız hatt üstüne kalan parayada park paketi alırız..

hele de beyaz da sunroof.. bek dadlı :P

Şeker kırmızı da çok hoş bir renk ama be yaaaa..Bugün stil plus donanımlı 125 ps vardı hb,otokoçta,eşim hayran oldu renge,tipe..Ama HB istemiyorum ben,sedana da Şeker Kırmızı mdifiye etmeyeceksen gitmez...Hem 900 TL. daha fazla para vermek sorun diilde kırmızı çok dikkat çekiyor,kesin çizerler abi arabayı...Cesaret ister o renk...Kum Gri alıciim bende,birde sunruuf..Tabee Titanyum X olcek...Ulen sony ne zaman gelecek beee..Sıkıldım artık... :pray: Getirin la sonyi,niye getirmiyosunuz -dıııııııııt-....neler, işkencemi yapıyonuz la..... :P Behzat Ç.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şeker kırmızı da çok hoş bir renk ama be yaaaa..Bugün stil plus donanımlı 125 ps vardı hb,otokoçta,eşim hayran oldu renge,tipe..Ama HB istemiyorum ben,sedana da Şeker Kırmızı mdifiye etmeyeceksen gitmez...Hem 900 TL. daha fazla para vermek sorun diilde kırmızı çok dikkat çekiyor,kesin çizerler abi arabayı...Cesaret ister o renk...Kum Gri alıciim bende,birde sunruuf..Tabee Titanyum X olcek...Ulen sony ne zaman gelecek beee..Sıkıldım artık... :pray: Getirin la sonyi,niye getirmiyosunuz -dıııııııııt-....neler, işkencemi yapıyonuz la..... :P Behzat Ç.

Bir Angara polisiyesi :P
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

titanyum x pakete sunroofu da çakınca hastane arabası gibi durmaz..:pray:

hele de fordun önceki beyazı olsa (inci beyazıydı).. o zaman daha hoş olurdu.. şuanki beyazını bende çok sevmiyorum çok beyaz ..kireç gibi.. ama üzerinde bi görmek lazımm...

daha canlı gören yok demi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Opak Beyaz renk almayın beyler,hem boya zamanla sararıyor yada renk matlaşıyor hem de metalik renklerdeki alt astar boya opaklarda olmadığından ufak zedelenmelerde direkt kaporta ortaya çıkıyor...İlla beyaz diyecekseniz elektrik beyazı ya da inci beyazı gibi sedefli boya olarak alın..Yoksa zamanla deforme olan opak beyaz boya,ilerde boyattığınız yerlerle renk farkı yaraır.Demedi demeyin...Zaten ambulans rengi beyaz...Ellerinde kalmış,moda diye kakalıyorlar işte firmalar opak beyazı(şaka tabii,klasik geyiktir y ellerinde kalmış,kakalıyorlar lafı,o anlamda şeeettim :pray: )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bizdeki beyaz amerikadaki "oxford white" veya "white platinyum" dan farklıdır demi ??

white platinyum metalik-sedefli beyazdır,o alınabilir,oxford white denen ise biraz sarımsı,bizim kirli beyaz dediğimiz renk,süt rengi gibi hafifçe sarımsı....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bizdeki de kireç beyazı... adamlarda beyazın bile iki farklı seçeneği var ...

Bizde buz beyazı diye satıyorlar ama alakası yok,dediğin gibi kireç beyazı şu andaki focuslardaki beyaz...Amerikadaki renkler çok çeşitli ve daha güzel gibi geldi bana...Amerikalı ya onlar,herşeyin en güzelini ve en kalitelisini hakediyorlar...Bizde marabalarıyız işte...Amerikan vatandaşı olsaydın sende alırdın bir tane...Biz ise üçün birini alıyoruz böyle... :duel:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.