Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

En Güzel Focus 3 Rengi ?

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Beyaz renk mi ki ? (yakışmıyor demiyorum çok güzel oluyor)

Otomobil sektörü zorla trend yaptı 2-3 yıl içinde o da siyah gibi sönecek ki başladı bile yeni trenk kırmızı ve tonları..

Sanıyorum son yılların moda rengi kahverengi. Hatta fiestada bizimkiler trendy diye isimlemiş ecnebi o renge fashionista diyor.

BMW gran coupe , yeni 3 ün lüks serisi, touareg falan hep kahve lanse edildi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sanıyorum son yılların moda rengi kahverengi. Hatta fiestada bizimkiler trendy diye isimlemiş ecnebi o renge fashionista diyor.

BMW gran coupe , yeni 3 ün lüks serisi, touareg falan hep kahve lanse edildi.

Lansman rengi ile trend :s

Satış olarak yükseldi kırmızı ve tonları

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

valla,1 saat önce külkahverengisi bi focus aldığım için bu renk en güzel renk demek durumundayım :)

hayırlı olsun güle güle kullanın..

mondeo kahverengi SW gördüğüm en güzel araba diyebilirim. Bir de Focus SW kahverengi görsem çok memnun olurum.Hatta anında alabilirim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

mondeo kahverengi SW gördüğüm en güzel araba diyebilirim. Bir de Focus SW kahverengi görsem çok memnun olurum.Hatta anında alabilirim :)

O cok güzel evet ben birde dun sw Focus siyah gördüm yolda ilk kez :)

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

önümüzdeki hafta pendik showroom'a uğra sana bir Mondeo SW göstereyim :) bakalım sevecekmisin?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkür ederim,mondeonun SW değilde,sedanını sabah bayide gördüm külkahverengi muhteşem yakışmıştı araca.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tanrı tüm Focus Clubçılara ömürlerinde bir kez olsun kırmızı arabaya binmek nasip etsin...Kırmızı eski zamanlarda asaletin,gücün ve zenginliğin rengiymiş...Hatta ortaçağda kırmızı rengini tam olarak üretemedikleri için afrika ve uzak sömürgelerden getirdikleri tropik böceklerden bu rengi oluştururlarmış,o yüzden de kırmızı renkli kumaşlar diğerlerinden çok daha pahalı olurmuş ..Kırmızı renkli giysiler o nedenle zenginler,aristokratlar ve kraliyet mensupları tarafından giyilebilirmiş....Ne demiş birileri,3 kuruş fazla olsun kırmızı olsun...eheheheeüüüü...Şeker Kırmızı ya penpe diyen Mertol Kip adlı arkadaşımıza ithafen... :fikir:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tanrı tüm Focus Clubçılara ömürlerinde bir kez olsun kırmızı arabaya binmek nasip etsin...Kırmızı eski zamanlarda asaletin,gücün ve zenginliğin rengiymiş...Hatta ortaçağda kırmızı rengini tam olarak üretemedikleri için afrika ve uzak sömürgelerden getirdikleri tropik böceklerden bu rengi oluştururlarmış,o yüzden de kırmızı renkli kumaşlar diğerlerinden çok daha pahalı olurmuş ..Kırmızı renkli giysiler o nedenle zenginler,aristokratlar ve kraliyet mensupları tarafından giyilebilirmiş....Ne demiş birileri,3 kuruş fazla olsun kırmızı olsun...eheheheeüüüü...Şeker Kırmızı ya penpe diyen Mertol Kip adlı arkadaşımıza ithafen... :fikir:

ya adam arabasını övmek için resmen tarih yazdı... Homeros Bora Abi..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cenk şimdiden hayırlı olsun madem...

yok, cenk o arabayı alamaz (gazz) alırsa yenge derisini yüzer koltuk kaplaması yapar (gazzz) kuzu'ya bakar, beğenir (dopdolu ne de olsa) rengine hasta olur ama o kadar. yılbaşı gecesi eşine çaktırmadan göz ucu ile tv'de ki victoria secret modellerini keserken (çoğumuzun..ben değil .. ben alenen "OHŞŞ" diyorum) yapıldığı gibi "sessizce "iç çeker sadece.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bora colorado kırmızı da aynı işi görür mü? :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.