Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

En Güzel Focus 3 Rengi ?

Bora A.

Önerilen Mesajlar

birde canlı görmek lazım.. video ve resimler tam yansıtmayabilir... :naughty:

Aslında Hatchbackte fena durmuyor gibi...Ama nedense ben pek öyle ekstradan 900 TL. daha verip 1800 TL.ye alınacak bir renk gibi göremedim.Hatta bence bu renk araba alacaklara Ford indirim dahi uygulayabilir milleti cesaretlendirebilmek adına... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sürüşe Duyarlı Farsız Titanyum X Plus donanımlı (FULL+FULL :) ) ama rengi olmamış Focus 3...Böyle araba rengi mi olur yahu... :claps:

Focus'un yeni sistemi sürüşe duyarlılığın çok daha ötesinde..

önce araştırma :claps:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus'un yeni sistemi sürüşe duyarlılığın çok daha ötesinde..

önce araştırma :claps:

Benim sattığım Focusta sürüşe duyarlı far vardı ve çok güzel bir özellikti,yenilerde yok ama daha iyi bir aydınlatma sistemi varmış..Nasıldır bilmiyorum,eminim güzeldir.Astrada da 9 ayrı aydınlatma fonksiyonu var ama aynı zamanda sürüşe duyarlı farlarda var,onun sisteminden farklı nasıl bir durum sözkonusu acaba? :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Müsait vakit de aktarirm.

Kullandigm araçta da mevcut. Ayda 1 kez ise yarıyor. Birde zevk icin direksiyon çeviriyorsun görmek. İcin. Cok önemli değil bu olay. Xenon ve iyi ayarlı bir far. Yeter.

Halojenli bir sürüşe dayarli Cok faydalı olmaz bile.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sadece sağa sola dönmesi değil olay.. sürüşe duyarlı olaması.. hıza bağlı olarak da farklı aydınlatma modları bence görüşü daha da rahatlatıcı bir özellik.. güzel yani... keşke olsaydı... :yeah:

ama focusdaki de mutlaka gelişmiş bazı özellikler barındırıyordur... bunlar neler acaba.. müsait zamanı bekliyoruz (uayca).. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Xenon ve oto uzun ve kısa mod mevcut.

Otomik kısa-Uzun far yok diye biiyorum Türkiyede satılan yeni Focusta...

Renk konuuna dönecek olursak,Amerikada satılan Focuslarda Türkiyeden(ve sanırım avrupadan da) farklı olarak 3-4 başka renk olduğunu görüyorum. Mesela Şeker Mavisi,Cam Yeşili,Kona Mavi,Blaze Sarısı,Starlig Grisi,Yarış Kırmızısı,Platinyum Beyazı ismindeki renkler Türkiyede ve sanırım Avrupada yok...Oysa saydığım renklerin hepsii Türkiyede de satılabilecek çok hoş renkler.Şu anda Türkiyde satışta olan renklerin çok da albenili olmadığı kanaatindeyim ben...Bir kaç renk dışında tüm renkler eski focus renkleri ve çok albenili değil...Size amerikadaki rebkleri gösteren site linkini veriyorum...Özellikler 360 derecelik görüş linkine tıklayın,renkler çok bariz belli oluyor...

http://www.ford.com/cars/focus/?intcmp=fv-bbbhp-focusvhp-mpg-a

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Renk konusunda katılıyorum abicim sana. Şeker kırmızı bitek ilgimi çekiyor benim renklerde.

Linkini verdiğin sitede Şeker mavi ile Cam yeşili çok hoş geldi gözüme

Şeker maviye zaten hastayım :yeah: F2 dede çok güzel duruyor o ton :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomik kısa-Uzun far yok diye biiyorum Türkiyede satılan yeni Focusta...

Abd ile araçları kıyaslamamanızı tavsiye ediyorum..Her ülkenin potansiyeli ve beğenisi farklı oluyor.işte bu yüzden %25 fark var araçlarda..Sadece renk değil.

2.si ise dediğim şey gelecek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abd ile araçları kıyaslamamanızı tavsiye ediyorum..Her ülkenin potansiyeli ve beğenisi farklı oluyor.işte bu yüzden %25 fark var araçlarda..Sadece renk değil.

2.si ise dediğim şey gelecek.

ABD ile kıyaslamıyorum ki,avrupada satılan Focuslarda da var otomatik uzun-kısa far..Sanırım trafik levhası tanıma sistemiyle birlikte satılıyor opsiyon olarak...Benim söylediğim asıl şey enkler zaten...Amerikadaki renklerden neden avrupada yok?O renkler avrupalı ve tabii avrupa birliğine aday Türkiyedeki müşteriler içinde beğenilebilecek renkler...Eski focustanki renklerden farklı sadece kül gri,kum grisi,hardal sarı ve şeker kırmızı var...Bu yeni renklerde çok aman aman renkler değil,belki şeker kırmızı ve hardal sarısı farklı biraz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ABD ile kıyaslamıyorum ki,avrupada satılan Focuslarda da var otomatik uzun-kısa far..Sanırım trafik levhası tanıma sistemiyle birlikte satılıyor opsiyon olarak...Benim söylediğim asıl şey enkler zaten...Amerikadaki renklerden neden avrupada yok?O renkler avrupalı ve tabii avrupa birliğine aday Türkiyedeki müşteriler içinde beğenilebilecek renkler...Eski focustanki renklerden farklı sadece kül gri,kum grisi,hardal sarı ve şeker kırmızı var...Bu yeni renklerde çok aman aman renkler değil,belki şeker kırmızı ve hardal sarısı farklı biraz...

O dediğim renk ile ilgili idi.

Dediğim özellik o radar ve kamera özelliği ile gelecek tabiki onlarsız anlayamaz araç

Saygılar

Dostum herşeyi istiyoruz ama herşeyi yapmıyoruz..Emniyet kemerini takmaktan imtina eden toplumdayız..Yeterince cesur renkler sunuluyor..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.