Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

En Güzel Focus 3 Rengi ?

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Kuzu kurdun, yol renk ayrımı yapmadan Ford'un. :sofeer: Şaka bir yana her modele yakışan bir renk var mesela f2,5 focusun (titanium özellikle x paket olanlardan bahsediyorum) sedanına aytozu gri, hb'lerine siyah ve beyaz çok yakışıyor.F3'te ise kim ne derse desin şeker kırmızı gerçekten rengi gibi yakıyor. :kıhkıh: Siyah çok asil, gri-beyaz sorunsuz ama şeker illaki baktırıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

mondeo , cmax , fiestada ara ara nadir gördüğüm bir renk ... bende alırken seçme şansım yoktu , olsaydı kesin kırmızı , siyah yada beyaz arasında kalırdım ...  ...  bilmiyorum siyah olsa bu jantlar ve düşüklükle daha da güzel dururdu belki ama , ben f3'ün bu rengininde düşünülmesi gerekenler listesine alınması lazım , birde kahve gibi bir tonu var oda çok değişik ... ikinci kez aynı ileti gibi yazıyorum görmeyen olur belki fikir veriri diye ...

img0714o.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hele hele jantlarla uyumu çok güzel

mondeo , cmax , fiestada ara ara nadir gördüğüm bir renk ... bende alırken seçme şansım yoktu , olsaydı kesin kırmızı , siyah yada beyaz arasında kalırdım ...  ...  bilmiyorum siyah olsa bu jantlar ve düşüklükle daha da güzel dururdu belki ama , ben f3'ün bu rengininde düşünülmesi gerekenler listesine alınması lazım , birde kahve gibi bir tonu var oda çok değişik ... ikinci kez aynı ileti gibi yazıyorum görmeyen olur belki fikir veriri diye ...

img0714o.jpg

Hele hele jantlarla bütünleşmiş renk, çok güzel..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.