Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

titanıumda esp olup olmadığını nasıl anlarız ?

c.erdem

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
Sayın admin bi onceki sayfada verdiginiz bilgilerin bi mantık dahilinde soylediginizi dusunmuyor ve esp'si olmayan bir arac için gostergelerindeki ısıklandırmayı kapatacak kadar profesyonel olmadıklarını dusunuyorum.Kaldı ki sabit bir fabrika bandında uretilen araclar için bu kadar kesin konusmanız sizi mahcup edecektir.

Mahcubiyeti esas sizin yaşamamanız adına bu ifadeleri belli kanıtlara dayandırarak yazdığınızı düşünüyorum, doğru mu? 

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sayın admin bi onceki sayfada verdiginiz bilgilerin bi mantık dahilinde soylediginizi dusunmuyor ve esp'si olmayan bir arac için gostergelerindeki ısıklandırmayı kapatacak kadar profesyonel olmadıklarını dusunuyorum.Kaldı ki sabit bir fabrika bandında uretilen araclar için bu kadar kesin konusmanız sizi mahcup edecektir.Tesekkurler..(eski bir Alfa kullanıcısı yeni Focus sahibinden tavsiye focusla virajları zorlamayın)

Sağlık olsun :) Allah utandırmasın :) Bana bilgi katarsanız çok sevinirim, aksi bir durumu öğrenmek için beklemedeyim.

Peki bu tvc nasıl anlaşılır olup olmadığı?

Esp varsa o da var. Senin araçta.

Kullanarak öğrenmek istiyorum dersen, düşük süratde direksiyonu çevir ve kaza yüklen. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sağlık olsun :) Allah utandırmasın :) Bana bilgi katarsanız çok sevinirim, aksi bir durumu öğrenmek için beklemedeyim.

Esp varsa o da var. Senin araçta.

Kullanarak öğrenmek istiyorum dersen, düşük süratde direksiyonu çevir ve kaza yüklen. 

tamam merak ettim simdi, ne olacak bastıgımda :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

tamam merak ettim simdi, ne olacak bastıgımda :)

Hafif bir ses duyacaksın ve aracın bir tarafının (sağ'a çevirdiysen sağ,sol'a çevirdiysen sol) hareketinin yavaşladığını hissedeceksin :) 

Yokuş aşağı inerken yine virajlı yerde gaza basarak anlarsın.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Makyajlı kasa ise ESP düğmesi yok..

Yol bilgisayarına bakmalısınız..

Yada kontağı çevirdiğinizde ışığı yanar..

Makyajsız kasa ise düğme olması yeterlidir..

Sayın Yakup bey ve Cem bey alıntı yaptıgım konuda altı cizili ibareyi tekrar gozden gecirip anlatım bozukluklarını yanlıs anlamalara yer vermeyecek sekilde duzeltelim,aksi takdirde aynı uretim bandından cıkan,kişiye ozel uretim modeli geliştirmemis bir sistemde gostergelerin standart olmasından daha  dogal bir sonuc ne olabilir?

İlginiz icin tesekkurler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sayın Yakup bey ve Cem bey alıntı yaptıgım konuda altı cizili ibareyi tekrar gozden gecirip anlatım bozukluklarını yanlıs anlamalara yer vermeyecek sekilde duzeltelim,aksi takdirde aynı uretim bandından cıkan,kişiye ozel uretim modeli geliştirmemis bir sistemde gostergelerin standart olmasından daha  dogal bir sonuc ne olabilir?

İlginiz icin tesekkurler..

Gerçekten sizin doğru şekilde bildiğinizi görmek isterdim ama yanılıyorsunuz.

Benim verdiğim cevapta hiçbir sıkıntı bulunmuyor.Umarım esp'li ve esp'siz bir focus'u test etmek imkanını yakalarsınız yoksa bize inancınız olmayacak gibi..

Gösterge Standart üretiliir ama ona bağlanan bir beyin vardır o kontrol eder esp modülü yoksa o beyin onsuz olduğunu anlar ve lambasını yakmaz, halk dilinde bu şekilde açıklayabilirim daha fazlası için firmaya başvurabilirsiniz :) 

iyi akşamlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Gerçekten sizin doğru şekilde bildiğinizi görmek isterdim ama yanılıyorsunuz.

Benim verdiğim cevapta hiçbir sıkıntı bulunmuyor.Umarım esp'li ve esp'siz bir focus'u test etmek imkanını yakalarsınız yoksa bize inancınız olmayacak gibi..

Gösterge Standart üretiliir ama ona bağlanan bir beyin vardır o kontrol eder esp modülü yoksa o beyin onsuz olduğunu anlar ve lambasını yakmaz, halk dilinde bu şekilde açıklayabilirim daha fazlası için firmaya başvurabilirsiniz :)

iyi akşamlar

İnanmama gibi problem yada guvenmeme gibi bir problem tamamen yok.Tek anlatmak istedigim yazınızda her hangi bir acıklama olmadan nasıl anlasıldıgı uzerineydi.Buradan cok seyler ogrenicegime eminim,bana zaman ayırdıgınız için tesekkur ederim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İnanmama gibi problem yada guvenmeme gibi bir problem tamamen yok.Tek anlatmak istedigim yazınızda her hangi bir acıklama olmadan nasıl anlasıldıgı uzerineydi.Buradan cok seyler ogrenicegime eminim,bana zaman ayırdıgınız için tesekkur ederim..

Rica ederim. Şöyle düşünebilirsiniz bazı soruların cevabı olmasına rağmen gün içinde oldukça fazla yanıt verebiliyoruz haliyle tek tek açıklamak zaman kaybına neden olabiliyor. Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz her zaman

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.