Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

titanıumda esp olup olmadığını nasıl anlarız ?

c.erdem

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

nasıl anlaşılır basit izmirde karşıyada bir kavşak var...al orayı 60-80 arası devrilirse esp yoktur devrilmezse vardır... :)

izmir'e gelmeden bulamaz mıyız bu sorunun cevabını :)

2008 tit.içinn konuşuyorum ....bazı araçlarda 2008 tit.da esp var diyor ama esp düğmesi de yok.acaba kerem beyin dediği gibi 2008 ler için esp bir opsiyon mu ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Focus II de ESP asla standart olmadı. Her zaman opsiyondu. Bayiilerde ESPli araba bulmak mümkün değildi. Ancak ESPli sipariş edip beklersen alabilirdin.

Makyajsız kasada ESPli araçlarda ESP düğmesi varken; makyajlıda ESPyi devreden çıkarmayı zorlaştırmak için ESP düğmesini iptal edip YBna aldılar. Dolayısıyla tık diye basıp devreden çıkaramıyorsunuz. Görmediğiniz için, kolay olmadığı için devreden çıkarmak aklınızıa gelmiyor. Kugada daha da ileri gittiler onda YBnda bile değil asla ve asla ESPyi devreden çıkaramıyorsunuz.

Ancak Focusların çoğu ESPsiz ..1000de bir falan ESPlidir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Guest Sadık Taşyürek

arkadaşlar 2008 titanıumlarda esp düğmesi yoksa esp kesin yoktur diyebilir miyiz ? yoksa gösterge içinde mi saklıdır ?

Erdem bey, forumda açılmış konuları fırsat buldukça gözden geçirmekte fayda var. esp opsiyonel bir donanım ve sanırım konsolda ESP tuşu yok. olsaydı konu açmazdınız zaten.

peki yol bilgisayarınıza baktınız mı? Bu Konuyu inceleyin lütfen

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aaaayvaaaaansıııııın.. :D

walla dediğini yaptım olmadı şansımı zorladım benzer bir virajı normal araçda 80-90 devrilme limiti 120 ile daldım sol dürbün alta doğru esp (kayan araç semboşü yandı) beklemiyordum korktum görünce :D sayenizde espli oldu aracım :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

walla dediğini yaptım olmadı şansımı zorladım benzer bir virajı normal araçda 80-90 devrilme limiti 120 ile daldım sol dürbün alta doğru esp (kayan araç semboşü yandı) beklemiyordum korktum görünce :D sayenizde espli oldu aracım :D

arkadaslar aynı soru isareti benim kafamda da var acıkcası,ben esp'li olucagına inandıgım ve teknik olarakta dolu sayılabilecek bir arac aldıgım icin olmamasını aklım bir turlu almıyor dogrusu.bir viraja kontrolsuz girerek anlasılabilecekse ve buda forumda tavsiye ediliyorsa .....YOKKKK artık demek lazım..Sayın admin bi onceki sayfada verdiginiz bilgilerin bi mantık dahilinde soylediginizi dusunmuyor ve esp'si olmayan bir arac için gostergelerindeki ısıklandırmayı kapatacak kadar profesyonel olmadıklarını dusunuyorum.Kaldı ki sabit bir fabrika bandında uretilen araclar için bu kadar kesin konusmanız sizi mahcup edecektir.Tesekkurler..(eski bir Alfa kullanıcısı yeni Focus sahibinden tavsiye focusla virajları zorlamayın)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.