Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sigorta ve kaskonuzu kaça yaptırdınız ve hangi şirket?

Önerilen Mesajlar

6 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Bir kaç defa daha yazmaya çalışınca düzelir :D

Smiley bende de keyfine göre, düzeltir onları patronlar

Dediğim gibi alıntı yapıp sonra vezgeçince o alıntı kalıyor . Kafası karışıyor o yüzden alıntıları yaptım düzledi. İstersen benim nottan sonrası, kendi mesajın ve bu mesajı uçuruver :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şunu da yazayım, alıntıların sol üstündeki işarete ctrl ile sağ tıklayınca orayı temizleme seçeneği çıkıyor veya sol üstte ki kaynak kısmına basarak da herşeyi silmek mümkün. Bunun için başlık açayım akşama

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçen hafta 2012 f3 - PS kasko trafik sigortası yaptırdım. full kasko lpg dahil : axa 970 Tl. ( kaza sonrası orarım bakım sadece ford yetkili serviste yapılır ve 7 güne kadar yedek araç tahsisi var)  trafik sigortası: Işık sigorta 320 tl. yol yardımı var, daha önce kullanmışlığım var gayet başarılı. ( araba ankara plakalıydı boluya çevirttim daha ucuz olur diye, sigortacı ikamete göre hesaplanıyor dedi ısrarla, galiba notere plaka değişimi için gereksiz 100 tl fazla verdim.)

Halil Yıldız tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Trafik sigortası kapsamı artırıldı. Artık değer kaybı talep edilebiliyor. Hasarlı parça orijinalse, yan sanayi takılamayacak. Hoş değişiklikler ama yine de fiyat artışları orantısız. 

Ben de dün yaptırdım sigortam.net'i arayarak. Geçen sene 169 TL idi, Bu sene 307 TL'ye yaptırdım. Firma: Sompojapan.

570 TL teklif veren firma da oldu ancak en uygununu verene yaptırdık.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Trafik : SompoJapon 447 TL / 6 taksit - Geçen sene 202 TL Axa

Kasko : Groupama 860 TL / 12 taksit - Geçen sene 867 TL Ergo

Konudan alakasız ama 650 TL 2. yıl bakımı + Ocak MTV si ve aracın Ocak ayı kredisiyle 1 ay içinde 3bin TL'den fazla içerde olacağız... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

malum trafik sigortasına min %100 zam geldi..

geçen sene/bu sene

trafik: generali 137/273  başka firma olsaydı: 175/360

kasko: allianz  670/775  ak sigorta olsaydı 100 tl aşağısı idi..570/670

trafikten elde ettiğim indirimi kaskoda allianz ı tercih ederek harcıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Benimde sigarotam 13 ocakta bitiyor bugün sigortacı arkadaş aradı abi en ucuz 585 TL geçtiğimiz yıl 380 TL ye yapmıştı. birde evin kaskosunu yapmıştıki trafik sigortasına indirim veriyor diye.. boşuna evin kaskosuna yazın 200 TL vermiş oldum. :(:( 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.