Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sigorta ve kaskonuzu kaça yaptırdınız ve hangi şirket?

Önerilen Mesajlar

40 dakika önce, H. Cenk said:

Ne şerefsiz bir ülkede yaşıyoruz. Geçen sene 370 TL olan eşimin zorunlu trafiği 730 TL çıktı. 

45 yaşında hiç kazası olmayan kadın..

Var mı bunu düşürmenin yolu? Acente bizde yok başka şirketlere bakabilirsiniz diyor. Millet buluyor daha düşük diyor.  

Şerefsiz olan ülkenin kendisi değil abi bana göre,bu işi bu hale getiren zihniyette sence 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bugün fiyat aldım ford servisinden Allianz trafik sigortası geçen yıl 260 tl bu yıl 650 tl,

Fkasko geçen yıl 1030 tl bu yıl 902 tl,

hiçbir kaza veya hasarım yok,

başka bir sigortacıdanda teklif bekliyorum gelir gelmez onuda paylaşırım,

çok şaşkınım özelliklede trafik sigortası için,

sigortacı bayan trafik sigortalarının zaman zaman  kaskodan yüksek çıktığını söyledi.:blink:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

30 Haziran'da trafik sigortasını yaptırmıştık 700 civarıydı, birkaç gün sonra kasko yaptırdık 1400 liraydı. İkisi de Anadolu. Kadın, yaşı genç (:P) ve ilk araba. Sizin ödediklerinize bakınca çok da değilmiş diyorum ama seneye nasıl bir vurgun olacak hayırlısı. 

Yakupçuğuma katılıyorum. Trafik sigortasının kapsamı artırıldığı için fiyatı da arttı denmişti. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

30 Haziran'da trafik sigortasını yaptırmıştık 700 civarıydı, birkaç gün sonra kasko yaptırdık 1400 liraydı. İkisi de Anadolu. Kadın, yaşı genç ([emoji14]) ve ilk araba. Sizin ödediklerinize bakınca çok da değilmiş diyorum ama seneye nasıl bir vurgun olacak hayırlısı. 

Yakupçuğuma katılıyorum. Trafik sigortasının kapsamı artırıldığı için fiyatı da arttı denmişti. 

Minik bir ayrıntı :):) araç değerine göre seninki yüksek kalıyor :):)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Bekir B. said:  

Minik bir ayrıntı [emoji4]:) araç değerine göre seninki yüksek kalıyor [emoji4]:)

Bekir abi küçücük mutluluğu çok görme bana [emoji14] daha öğrenmem gereken çok şey var demek ki :hmmm:

İnan yazıp yazmamak için düşünmedim değil ama tamamen bilgilendirme amaçlı :)

kasko öyle ama sigorta araç değerinden bağımsız olur malum limitler sözleşmede var

Focus 2013 için 400 civarı :):)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 09.11.2015 15:26:11, H. Cenk said:

Ne şerefsiz bir ülkede yaşıyoruz. Geçen sene 370 TL olan eşimin zorunlu trafiği 730 TL çıktı. 

45 yaşında hiç kazası olmayan kadın..

Var mı bunu düşürmenin yolu? Acente bizde yok başka şirketlere bakabilirsiniz diyor. Millet buluyor daha düşük diyor.  

Dediğim gibi zorunlu 730 , kasko 850 çıkmıştı (1. sene hasarsızlık).

Ben de sağda solda aradım. zorunlu 670 , kasko 930 verdiler.

Sonra bir arkadaşın sigortacısı zorunlu 440, kasko 890 dedi. Ertesi gün zorunlu 480 , kasko 850 ye yaptı.

Adam poliçeyi getirdi. Üstünde 670 yazıyor (zorunlu) . Abim ben onun indirimini alırım sen 480 öde dedi.  Aslında indirimi almıştım ama benim poliçeyi yaptığı gün sen başka bir yere daha sormuşsun. Onlar şarlamış genel müdürlük benim indirimi kesti ama ben poliçe başlayınca indirimi alırım. Sen 480 öde dedi. 

Ne enteresan ülke şurası..

Not: Nasıl oluyorsa Focus ST dizel konusu ve genel sohbete   mesaj yazamıyorum. Yakup "senin hesaptan girdim sorun yok" diyor ama ben o konularda iken  imleç cevap kısmında aktif olmuyor. Yazabilmem mümkün olmuyor. Sanırım gene önbellek boşaltmak gerekecek. Öyle yapınca da her şey gidiyor :( Bir de ikinoktaüstüstebitişikbüyükD den sonra entera basmazsam bazen smiley çıkmıyor, ama bazen de çıkıyor . Mesela 

:D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.