Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni BMW F30 3 serisi

Ogün Özemre

Önerilen Mesajlar

Ogün kullanım zevkinden kastını anlıyorum ama günden güne emisyon ve tüketim düşürmek için, daha fazla konfor için araçların sürücüyle olan bazı bilgi alışveriş yetenekleri azalıyor malesef.

Ben de Sline, Amg ya da M paketlerini seviyorum ama artık konforu bozup da bunları almam da; daha dün şehirlerarası yolda leğen gibi çukura düştüm zaten çukur olmasa da yollar arabayı sürekli dövüyor burda, yollarımız o kadar berbat ki dün o sinirle ciddi ciddi Kuga Crv vb almayı geçirdim aklımdan!

Abi tamam sende haklısın ama BMW nin bir sloganı var. Keyif diyor adamlar.

Tamam keyfin pek çok çeşidi var ama BMW nin alışılan bir keyif şekli var. Sadece yanlamak değil olay. E34 ün gazına basınca o aracın yolda uzarken çıkardığı seslerin keyfi var. O metalik sesli vanos makinanın keyfi var.

İçine oturduğun zaman. Aldığın çok özel bir his var. Ama E46 ile hepsi sona erdi. Garip garip tasarımlar. Dandik dundik iç mekanlar. (kalite olarak değil) Artık bir BMW nin içine oturunca BMW de değil sanki bi range roverın içine oturuyormuş gibi bir hisse sahip oluyosun. Bu kimileri için hoş gelebilir. Ama BMW tutkunlarına hoş gelmiyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Paşam sen güzel güzel Bmw lere bindin tabi, benim alacağım bir Bmw senin için sentetik olabilir elbet :zha: dediğin gibi ses ve sürüş hissi konusundaki en iyi Bmw ler E36 lar deniyor ki dışardan anlayabildiğim üzere bence de öyle.

Bende de 156 vardı şimdiki Alfa lar onun kadar safkan değil ama konumuz da bu değil :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Paşam sen güzel güzel Bmw lere bindin tabi, benim alacağım bir Bmw senin için sentetik olabilir elbet :) dediğin gibi ses ve sürüş hissi konusundaki en iyi Bmw ler E36 lar deniyor ki dışardan anlayabildiğim üzere bence de öyle.

Bende de 156 vardı şimdiki Alfa lar onun kadar safkan değil ama konumuz da bu değil :yeah:

Şişme geliyor :) Şimdikiler :D

Alfa dersen sana şunu diyim Alfa 75 2,0 t.spark veya 3,5 V6

Bide 155 q4

Bi kullan bu 3 modeli. 156nın ateşi bunların yanında çakmak alevi kalır :zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.