Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kompakt sınıfın yeni üyeleri

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

Diğer resimleri göremiyorum ancak Volvo V 40 harika. Daha öncede görmüştüm ben onu, mükemmel bir tasarımı var bence. Audi A 3 ten bir sürpriz beklemiyorum. A serisini görmüştüm. Volvo harkulade olmuş.

Volvo yu bende beğeniyorum. Belki diğerlerine göre alınabilir fiyatlarda da olur diye düşünmüyor değilim. :aman:

Pariste V40ın cross country modelini gösterecekler. Çok acaip çekici bir model oldu. T3 150 powershift ile pek bir güzel olur çıkarsa

Volvo-v40-cross-country-main1.jpg

volvo_v40_cross_country_overseas_02_1-0919.jpg

45544_1_5.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sevdim ben bu arabayı. Arka koltuklar sportif ön koltuklar yüzünden boğucu gözüküyor. Göründüğü kadar iyi gitmiyor diyor arkadaş.(sürüş hissi,direksiyon ve yol tutuş) :)Malzeme kalitesi iyi, kol dayamanın orası pek parlak değil diyor. Çok sessiz yorumu yapmış.

Bundan yollarda çokca göreceğimizi düşünüyorum. Sonuçta güzel araba.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Yeni a3 ülkemizde satışa sunuldu:

Giriş seviyesini 1.4 TSI 122 S Tronik oluşturuyor. 66.141 TL

1.6 TDI 105 ps 72.871 TL

En pahalı seçenek yine 1.6 TDI ile 76.590 TL

1.2 tsı ise ilerde sunulması bekleniyor. Suan sadece bunlar

Hayırlı Olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni a3 ülkemizde satışa sunuldu:

Giris seviyesini 1.4 TSI 122 S Tronik oluşturuyor. 66.141 TL

1.6 TDI 105 ps 72.871 TL

En pahalı seçenek yine 1.6 TDI ile 76.590 TL

1.2 tsı ise ılerde sunulması bekleniyor. Suan sadece bunlar

Hayırlı Olsun

Bunlar Sportback (5 Kapı) olanların fiyatı mı Yakup?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fena değil mi :) Sonuçta ufacık bir kompakt.. ve motorlar da ahım şahım değil yıllardır aynı.Bence %100 pahalı

80 bin liraya S60 var,pemiumsa bu da premium :) pahalı girdi a3 hemde 3k yine zengin genç arabasından öteye geçemyecek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yine zengin genç arabasından öteye geçemyecek.

Bizim hastanenin otoparkında bir Focus, beş A3 var, ayrıca yollarda gördüğüm A3 sayısı Focus sayısından fazla yani demek ki zengin genç sayısı az değil :kıhkıh:

Zengin ve gösterişi seven insanlarla dolu bir ülkede yaşamak böyle bir şey işte...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zenginlik görecelidir, önemli olan gönül zengin olsun :)

Palio sahiplerinin focus sahipleri için benzer şeyler düşünmesi de muhtemeldir, ekonomik durumunun gelişmesiyle göreceli ihtiyaçları evrime uğramış insanın durumundaki fark şu olur; frenlerin yada çarpışma testinin iyi sonuçları yerine kışın pek isteyip severek aldığı deri koltuğa oturup oturduğu organın dert sahibi olmasından endişe ederek koltuk ısıtmasına ödeyeceği ücret farkını değerlendirebilir... Fiyat şudur; Örneğin Iphone 3 Bin TL eder mi? O fiyata üretici istediği kadar satabiliyorsa ve kısa/orta/uzun vadeli hedeflerine zeval getirmiyorsa ediyor demektir... Bunun dışında ki etmez yorumları subjektif ve içinde para unsuru barındıran ama ticari açıdan anlamsız kişisel kanaatlerdir, yorumlardır, yönlendirmelerdir... :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ohooo...

Çoluk çocuk akraba pikniğe giden Türk ün bagajı misali dolu bir 1.4 140Hp Dsg A3 yaklaşık 90.000 lira civarı olacak o zaman?

yok yok 80'i geçmez :D dolu bir 1.4 122 ps 70.500 tl :yeah: Paket vs ekleniyorsa bilmem ama, liste olarak böyle.. 16''

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.