Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kompakt sınıfın yeni üyeleri

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

10 yıl aynı idi bir 6 daha ekle 16 yıl karanlıkta aynı gözüken araba olacak..Fanatikosss...Düşün şimdi bakalım

Yakup abi sen 10 senedir aynı şekilde sattığın aracı silip atamazsın bir anda.. :kıhkıh: Dışından çok içi değişicek; ama dışı gene de değişicek. Ben gene de diğerlerinden farklı olarak biraz daha fazla bir değişim bekliyorum.. :D "Birşeyler biliyoruz da konusuyoruz." (Y.ç. alıntı) :D

-Bu arada "Go Further" diye.. :D Ben yazmıyorum.. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uyuz oluyorum VW'nin tasarım ekibinin başındaki kişiye :D

İnsan aynı şeyi çizmekten hiç mi sıkılmazmış arkadaş ya ! :kıhkıh:

Bıktım "yeni" diye aynı arabayı kakalamalarından :D

Kendileri seçtiler bu yolu, yakaladıkları başarıyı tutucu bir çizgide sürdürmeyi tercih ettiler ve şimdilerde yandaşlarından kimse radikal bir değişiklik beklemiyor Golf'ten.

Artık sıfırdan yeni bir kasa tasarlayıp insanları hayal kırıklığına uğratma lüksleri de kalmadı bu iddialı satış rakamları ile.

Mükemmeliyetçilerin mükemmel seçimi, kusursuz ama ruhsuz, değişmez ama gelişir, son noktadan sonraki son nokta...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bilmiyorum içinizde hiç golf kullanan oldumu benim bir GTI ım olmuştu.. tamda gençliğimde onun tadı hala ayaklarımda hani şimdi bekar olsam çocuksuz

olsam tek tercihim olurdu... sürüş keyfi bambaşka...ahhhh ahhhh....

Bekir B. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şöyle düşünün, 911 de çok değişmiyor. Zaten iyi ve başarılı olan birşey'i tamamen değiştirmenin ne manası var?

İyi de üstad Porsche'den bugüne kadar 2X milyon araç üretilmedi, herşeye rağmen enderliği ile tazeliğini koruyabilir.

Bilmiyorum içinizde hiç golf kullanan oldumu benim bir GTI ım olmuştu.. tamda gençliğimde onun tadı hala ayaklarımda hani şimdi bekar olsam çocuksuz

olsam tek tercihim olurdu... sürüş keyfi bambaşka...ahhhh ahhhh....

Daha önce yazmış olabilirim, 1976 yılında iki arkadaş bir Golf GTI ile Istanbul - Münih gitmiştik, Kapıkule çıkış ve Almanya giriş damgalarımız aynı tarihliydi, ve 23 saat 40 dakikada almıştık o yolu :kıhkıh:

O zamanlar 1,6 110 BG enjeksiyonlu 110 BG motoru vardı ama araç 800 kg'dan az biraz daha ağırdı

çok keyifli idi. Ama 36 sene öncesinden bahsediyorsun!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.