Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kompakt sınıfın yeni üyeleri

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

• 3 ay sonra...

Bende Doblo ve Astra J var, Astra nın kalitesi berbat arada çıtırtı yapıyor. Doblo kalitede bin basar çukura düşsem bile çıt ses gelmiyor ama bazen tırnak bile plastiğini çizebiliyor.

Sadece kayıtlara geçsin diye şeettirdim.. :)

Ahanda kaynakça : https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=477360335652256&id=171043406283952&comment_id=4695138¬if_t=like

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet emanet gösterge siperi ve konsolu kaplayan dekor araç yeniyken çıtırtı yapabiliyordu.. Doblo mda hiçbir süs yok - ses de yok, yani Doblo daha kaliteli B) 

Mertol abiye bazen "insanları kızdırıyor" diyordum ama hakedenler var bazen iyi oluyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün astra ve A test ettim. Öncelikle keske alacağım zaman astrayi test edebilsebiydim. Hiç düşünmeme gerek kalmazdı. Bu sınıfta kullandığım en kötü 2. Araba sanırım (1. Si megane IIydi) direksiyon sistemi ve otomatik sanziman tamamen berbatti. A serisini zaten beğeniyordum artık daha çok beğeniyorum. Öncelikle basiklik konusunda bence focustan kötü değil. 122beygirlik versiyonu kullandım performans olarak çok iyi değil ancak yeterli. Sanziman direksiyon vs iyi. Tek beğenmediğim tek şey ekranın yeri oldu. kesinlikle sınıfında 1 numara bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.