Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yerli otomobili Fiat yapacak..

Mert Erçetin

Önerilen Mesajlar

Ogüncüm yani diyosunki Patlakta olsa bir markamız olsun..Eh peki o zaman,olsun bakalım...Boşa harcanan milli servette senin benim cebimden vergi olarak çıkar ne olacak sanki dimi....Bari markası ne olacak onuda belirleyelim....Bence markası KEBAP olsun...donanım seviyeleride, Şiş,Adana Döner ve İskender olarak belirlensin...eheheheüüeee.....

Bu cümle ile aklıma direk DEVRİM geldi..öyle diyorlardı..

Bu söylemleri savunan kişiler bunları demeseydi belki focus değil Devrim ve Tecrübeye binerdik..

Devrimclubtr.com açardık

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ogüncüm yani diyosunki Patlakta olsa bir markamız olsun..Eh peki o zaman,olsun bakalım...Boşa harcanan milli servette senin benim cebimden vergi olarak çıkar ne olacak sanki dimi....Bari markası ne olacak onuda belirleyelim....Bence markası KEBAP olsun...donanım seviyeleride, Şiş,Adana Döner ve İskender olarak belirlensin...eheheheüüeee.....

Anketi açmışlar bile :wacko: Hatta senin gibi dalga geçenlerin belirledikleri isimleri bile yazmışlar :)

http://ekonomi.haberturk.com/ekonomi/haber/706972-anadol-2012

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Niyeyse benim bu adama ayrı bir sempatim var. Ama para vermem. (arabasına değil, kendisine) :(:nazar: :nazar: :nazar::)

Neyse konuya dönelim

İmza eski popülerliği ile gelebilirse Fiat motorlu yerli otoyu bile geçebilir. Sonuçta arkasında Jet Motorlu Fadıl var. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim sempatim falan yok. Hatta hiç hazetmiyorumda denilebilir. Ancak adamın bundan 10-12 sene önce bugünü görüp girişimde buunmayı düşünmüş olması bile takdir etmek için yeterli bir neden. Kaldı ki imza gerçekten o zamanın ötesinde bir tasarıma sahipti.. Hernekadar ingilizler yapmış olsa da öyleydi.. He jetfadıl üç kağıtcımı? Bence öyle. Ama bu gerçeği değiştirmeye yetmiyor..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Jet Fadılı En son gördüğümde Tarikat Şeyhi Giysisi içinde bir toplantıdaydı...İstanbulda bir yerlerde site yapıp satıyormuş,bayağıda lüks siteler yapıyormuş...İmza denen otomobilin tasarımı hakikaten dönemine göre çok ilerideydi ama Jet Fadılın imza diye tanıttığı o araba,imza olmayacaktı,milleti dolandırmak için reklamdı o....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya evet tabi haklısın..Eleman taaaaa o zamandan Amerikanın Kurduğu Partinin ve Robert Tom Edward'ın iktidara geleceğini tahmin etmiş..Baksana Siirtten Milletvekilliğine bile seçildi..Sonra alavere,rüşvet vs ile milletvekilliği düşürüldü,yerine Robert Tom Edward seçildi ve Büyük Patron oldu..Jet Fadılla Büyük Patron arasında doğrudan ilişki var...Dolandırıcı ile Satıcı halef Selefler yani.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.