Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Gündüz Led (drl) Uygulaması...

Önerilen Mesajlar

12 dakika önce, Akif Kama yazdı:

modül yapmana gerek yok .Elektrikçi bir röle yardımıyla kısa farları yakınca onların sönmesi için bir kablo çekecek uygun bacaklara o kadar.söndürmek istiyorsan.

--0 dakika sonra eklendi--

sigorta 10A yerine 5A takın bendeki 5A

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Teoman Saraç yazdı:

Bu malzemeyle arabanin altini komple çevirebilirmiyiz? :D
Şaka bir yana elinize sağlık..

Apaçi styleeee.....

teoman oldu olacak şerit led kaplaması yapalım komple. Hele birde RGB olursa gündüz ledine gerek kalmaz. :blink:

--3 dakika sonra eklendi--
3 dakika önce, Fatih Özgütürk yazdı:

Elinize sağlık güzel bir çalışma olmuş. 

bende geçtiğimiz günlerde geek de böyle bir ürün bulmuştum. 

560107aed45fb044a841fe7e-large.jpg?cache

Fatih Özgütürk ben biraz ekonomik düşündüm. Benim işin maliyeti 11 Dolar. Sizin bu ürün 250 TL civarında.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Akif Kama yazdı:

teoman oldu olacak şerit led kaplaması yapalım komple. Hele birde RGB olursa gündüz ledine gerek kalmaz. :blink:

Vuuuu işte buuu.. Aradığım fikir :D

Bende Fatih'in yayınladığı resimdekilerden vardı. Drl li xenon alınca iptal ettim...

--13 dakika sonra eklendi--

Japan-Lamborghini.gif

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende böyle yaptım. @Akif Kamanin tarifi gibi kontak açık durumunda yanıyor. Kontak kapalıda sönüyor. Modül siparişini verdim gelince takacam.  Modülü takınca far açıkta led %50 ye inecek. Video için teşekkürler Akif bey.

20161016_165424.jpg

Ergün YILDIZ tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 saat önce, Ergün YILDIZ yazdı:

Bende böyle yaptım. @Akif Kamanin tarifi gibi kontak açık durumunda yanıyor. Kontak kapalıda sönüyor. Modül siparişini verdim gelince takacam.  Modülü takınca far açıkta led %50 ye inecek. Video için teşekkürler Akif bey.

20161016_165424.jpg

Rica ederim, ne demek yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Modülü nereden aldın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Akif Kama yazdı:

Rica ederim, ne demek yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Modülü nereden aldın.

https://www.aliexpress.com/item/DRL-Controller-Auto-Car-LED-Daytime-Running-Light-Relay-Harness-Dimmer-On-Off-12-18V-Fog/32691703156.html?spm=2114.13010608.0.0.ltu1OX

en iyi feedback bu satıcıda vardı alan herkes memnun kalmış

--23 dakika sonra eklendi--
18 saat önce, Ergün YILDIZ yazdı:

20161016_165424.jpg

Ledlerin (+) ve (-) uçlarını ayrı ayrı birleştirdim. (+) ucu Sigorta kutusunda 20A olan bir sigortaya bağladım (Kontak açıkta enerji var), (-) ucu Şaseye bağladım. Ayrıca Led lerin (+) ucuna 20A dan önce 5A bir sigorta ile emniyet yaptım. Ayrı bir hava kattığı kesin..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17.10.2016 - 10:56 tarihinde, Ergün YILDIZ yazdı:

https://www.aliexpress.com/item/DRL-Controller-Auto-Car-LED-Daytime-Running-Light-Relay-Harness-Dimmer-On-Off-12-18V-Fog/32691703156.html?spm=2114.13010608.0.0.ltu1OX

en iyi feedback bu satıcıda vardı alan herkes memnun kalmış

--23 dakika sonra eklendi--

Ledlerin (+) ve (-) uçlarını ayrı ayrı birleştirdim. (+) ucu Sigorta kutusunda 20A olan bir sigortaya bağladım (Kontak açıkta enerji var), (-) ucu Şaseye bağladım. Ayrıca Led lerin (+) ucuna 20A dan önce 5A bir sigorta ile emniyet yaptım. Ayrı bir hava kattığı kesin..

Çok güzel olmuş güle güle kullanın ? Verdiğiniz led linkinden sipariş vericem ama orda farklı seçenekler var hangisini seçmemiz gerek ?

Ercan Gülmez tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Ercan Gülmez yazdı:

Çok güzel olmuş güle güle kullanın ? Verdiğiniz led linkinden sipariş vericem ama orda farklı seçenekler var hangisini seçmemiz gerek ?

Teşekkür ederim.

led  10 gözlü 24 cmrenk seçenekleri var (Siyah Zemin Beyaz Işık, Siyah Zemin Mavi Işık, Beyaz Zemin Beyaz Işık, Beyaz Zemin Mavi Işık) Ben siyah zemin mavi ışık 24 cm 10 göz lü aldım :  https://tr.aliexpress.com/item/2x-Car-COB-DRL-Driving-Fog-Light-10-LED-Flexible-Daytime-Running-Light-For-Honda-Toyota/32663359336.html?spm=2114.13010608.0.0.sXpuL3&detailNewVersion=&categoryId=200000226

24 cm olan da ayrıca yapışkan bant led aralarından kesilerek 33 cm kadar uzayabiliyor.

ayrıca modullü yapmak isterseniz buna benzer bir modül almak lazım kim ben siparişi verdim gelmesini bekliyorum.: https://tr.aliexpress.com/item/DRL-Controller-Auto-Car-LED-Daytime-Running-Light-Relay-Harness-Dimmer-On-Off-12-18V-Fog/32691703156.html?spm=2114.13010608.0.0.ltu1OX&detailNewVersion=&categoryId=200000226

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.