Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Bu Parca Nedir?

Faruk Çelik

Soru

arkadaşlar bu akşam garajdan çıkarken ince demir sesine benzer bir ses geldi önemsemedim çocuklar garajın önüne bişey atmışlardır düşüncesi ile devam ettim. dönüp geldiğimde araçtan inip giderken resimde ki parça arabanın önünde durmaktaydı parca hakkında bilgisi olan varmı acaba araca ait birşeymi yardım ederseniz sevinirim. resimler karanlıkta çekildi. anlasilmiyor ise gündüz terar çekebilirim tekrar.

1dEMP5.jpg

http://hizliresim.com/1dEMP5

J2Dn7W.jpg

http://hizliresim.com/J2Dn7W

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Araba ile uzaktan yakından alakası olmayan boş beleş bir dünya malı gibi duruyor.

Ayrıca diyelim ki aracın bir yerinden çıkmış olsun bunu buradan bilmemiz için tüm aracı söküp bakmış ve biliyor olmamız lazım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

abicim bu ne hız. karanlıkta altına eğilemedim. umarım dediğin gibidir. ama sen de emin değilsin. başına gelen birisi olabilir ümidiyle sormak istedim. ama bir bilen çıkar umarım.

Faruk Çelik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 dakika önce, Servet Özkan said:

Yuh, bu parcanin ne oldugunu bilen birilerinin cikma ihtimali bile urkunc.

Haftada 3 kere yerinden çıkıp Doğaaaaaan koş diyen biri oluncaaa bu parçanın ölçülerini bilem unutmak imkansız ki :D

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
56 dakika önce, Mert Yürüyen said:
3 saat önce, Ergün YILDIZ said:

Katlanır Çamaşır serme Teli Aksamı

Parça Kodu :wxxxxxxxxx

evidea-camasir-odasi-askilik-TUM015_001_2.jpg

hocam saygılar... bu konuda profesyonel olduğunuzu anladık ^_^

Ohhh çamaşırlar mis miss. Bahar çiçeği kokuyor her yer.(Bahar çiçeği hangi çiçek ise) itiraf edeyim hanıma ara sıra yardım etmişliğim vardır.

Saygılar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.