Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Son Servis Bakımı Ve Garantisi

Önerilen Mesajlar

ben 15 bine 300 verdim polen değişmedi :)

benzinli dizel arasında hiç bir fark yok ilk bakımda parçalarıda aynı işçiliğide.

faturanın resmini bir ara eklerim ozan şimdi hazırda yok 

herhalde aks keçesinden dolayı ucuz oluyor benim bakımlar :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Biraz evvel 2. yıl bakım yaklaştığı için fiyat araştırması yaptım, 400-500 TL. arası rakamlar çıktı, bu anormal fazla değil mi yoksa gidip dışarıda özel servise mi yaptırsam.

Dizelde bu kadar çıkıyor ne yapacaklar ki...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ecoboost 60 bin bakımı 527tl tuttu. Kdv indirimi bişeyler yaptılar 430 mu ne aldılar. Bu arada 1.6 ecoboostun 1 tane bujisi 28 tl mi neydi. Ayrıca şu motorun içini temizleme işlemide yaptılar yağ tortularınımı alıyolarmış neymiş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ecoboost 60 bin bakımı 527tl tuttu. Kdv indirimi bişeyler yaptılar 430 mu ne aldılar. Bu arada 1.6 ecoboostun 1 tane bujisi 28 tl mi neydi. Ayrıca şu motorun içini temizleme işlemide yaptılar yağ tortularınımı alıyolarmış neymiş.

Bakımda neler değişti ve fiyatlarını yazar mısınız?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bakımda neler değişti ve fiyatlarını yazar mısınız?

ekstra motor temizleme işlemi yazıyodu galiba birde mekanik işlemler diye bişey var. Balataları söküp temizlemişler değişim gerekmedi. 100 lira o motor temizleme işlemi bide 60 bin ağır bakımmış söküp bakıyolarmış sağını solunu. Tam detaylı bakarım faturayı bulursam :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araba daha 12.000 de ne yapacaklar ki, yağ, yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi değişecek, bu kadar yüksek fiyat vermelerini anlamıyorum.

benim gibi düşünen biri daha :) genelde normal seviyede olduğu düşünülüyor.

garanti olmasa servisten içeri girmem.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benim gibi düşünen biri daha :) genelde normal seviyede olduğu düşünülüyor.

garanti olmasa servisten içeri girmem.

Polen hariç diğerlerini 100-110 liraya alıyorsun 20-30 da polene ver etti sana 140 lira,  60 lirada işçiliğe verirsin eder 200 lira e be kardeşim en ucuz fiyat veren yer 450-460 lira verdi premium olmak buysa :claps:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu fiyatlarla servisler garanti sürecini şantaj amaçlı kullanarak müşteriyi suistimal ediyorlar bence.

Ağır bir suçlama belki ama maalesef böyle hissediyorum.

İyi bir özel servisten daha iyi işçilik almıyorsunuz, çoğu zaman iş daha uzun sürüyor, bir de yıkatma sırasında bekleniyor, tamamen göz boyama o kısmı da.

Açıkcası fatura veren, orijinal ürün kullanıldığını belgeyebilen bir yedek parçacı ve özel servisle bu suistimal sürecini kırmaya başlamak lazım.

Ve mutlaka gitmeden önce pazarlık edin, gerekirse özel servise gideceğim diyerek.

Yasal olarak doğru parçalarla doğru işlem yapıldığı sürece zaten imalat hatalarını garanti kapsamı dışında bırakamazlar ama uğraştırırlar.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben 330a yaptırmıstım bujide dahil bu fiyata .polen yoktu yalnız

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araba daha 12.000 de ne yapacaklar ki, yağ, yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi değişecek, bu kadar yüksek fiyat vermelerini anlamıyorum.

ben yetkili serviste aynı işlemi dizel bir araç için 200-250 tl ye yaptırıyorum mazot filtreside olursa 300-350ye yaptırırım 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.