Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Ecosport Romanya'da üretilecek

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

• Ek 200 milyon €'luk yatırım.
  • Romanya’da üretilecek Ecosport Rusya hariç Avrupa ülkelerinde satışa sunulacak.
  • Üretim 2017 yılının sonbaharında başlayacak.

Fazlası: http://anasayfa.focusclubtr.com/ford-ecosport-uretimini-romanyaya-cekiyor/

56f16db706219_Ecosport-Europa(2).thumb.j

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 11 ay sonra...

Makyajlı EcoSport'un deneme üretimi Mayıs ayında Romanya'da başlıyor. Seri üretim planında değişiklik yok, bu yılın sonbaharında (Ekim-Kasım).

https://www.focusclubtr.com/topic/13206-makyajlı-ecosport-tanıtıldı-2017-sonunda-türkiyede/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Ford Romanya, EcoSport üretimini desteklemek için 976 kişiyi işe alıyor.

• Craiova'daki mevcut iş gücü - hem araç hem de motor üretimi için - 2.715 kişi. -3.691 kişi olacak-
  • Geçen kış, EcoSport üretimine yönelik Craiova araç montajı işlemlerinin dönüşümü başladı, verimliliği ve kaliteyi daha da arttırmak için 220 yeni robotun kurulumu yapıldı. (Boya, Trim ve Şasi ve Gövde)
  • Üretim tarihinde değişiklik hala yok, bu sonbaharda (Kasım gibi) üretime başlayacak.
  • Bize gelirse muhtemelen 2018 Şubat - Mart gibi başlar.

2016'da Ford'un Avrupa'daki SUV satışları yüzde 30'dan fazla artarken, EcoSport'un satışları %40'ın üzerinde arttı ve 2017'de de büyümeye devam ediyor.

Keşke Ford Otosan bunu alsaydı bünyesine :) Kuryenin kuzeni sonuçta çok zorlanmazlardı, ayrıca B-MAX üretiminin de biteceğini düşünürsek Romanya hükümeti iyi şeyler sunuyor demekki :):D

Craiova transformare_roboti.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sonra da Teslanın piyasa değeri nasıl Fordu geçiyor diye düşün dur. 

Olmayan, tutmayan fabrikaya yatırıma devam et. Ne büyük öngörüsüzlük. Bu da satılmayacak..

Halbuki bu fabrika parça üretimine yönlendirilmeli, araçlar başka yerde üretilmeli idi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...
  • B-Max üretimi yarın sona eriyor.
  • Tek vardiya çalışan fabrika iki zamanlı çalışmaya geçiyor. Üç yapma olanakları da varmış artık adede göre. Şu an günlük 600 adet Ecosport üretilecek.
  • 1-22 Eylül arasında fabrika üretim hattı Ecosport için düzenlenecek.
  • Seri üretim Eylül sonu/Ekim başı gibi başlamış olacak. 
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Romanya'ya bir yatırım daha geldi.

Daha önce birçok konuda konuştuğumuz diğer B-SUV -sızıntı- üretimi de burada yapılacak. Yaklaşık 200 milyon €'luk yatırımla yeni 5900 kişi için iş fırsatı olacak Romanya'da, keşke bizde üretilseymiş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.