Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sayın KOÇ

Kaan Yagizer

Önerilen Mesajlar

Türkiye ye bir çok yatırım yapmış, bir çok evin gećim kapısı olmuş dolaylı veya direkt olarak , ayrıca koç vakfı ile bir çok insanımızada burs verip meslek sahibi olmasına büyük fayda saglamiş değerli-faydalı bir ailenin değerli bir üyesidir benim gözümde.

Allah günahlarını affetsin.Mekanı cennet olur inşallah

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Allah rahmet etsin, ateş düştüğü yeri yakar sözü daha bi anlamlı bugünlerde benim için. Hergün bu vatan için arkadaşlarım şehit oluyor. Vatanınıza hizmeti geçen herkese Allah rahmet etsin demek daha doğru benim için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sembolik bir taziye başlığı açmışken bu tür tartışmaların en hafifinden merhuma saygısızlık olduğunu düşünüyorum.

Ölüme isyan doğal bir insan davranışıdır.

İsyanın türü kişiden kişiye farklı olabilir.

Çevresine zarar vermediği sürece herkes kendi acı ile baş etme yöntemini uygulamakta özgürdür.

Moderatör arkadaşlardan benim bu mesajım dahil tartışmaya açık başlıkların kaldırılmasını rica ediyorum.

Değerli bir insanın vefatı üzerinde tartışılmaması gerektiğini düşünüyorum.

Lütfen...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A. bu konuyu kilitledi ve kilidi açıldı

Gerçekten Türkiye'nin kaybı. Böyle çok adam kalmadı ülkede. Allah rahmet eylesin. 1 ay önce bir vesile ile 3-5 dakika yan yana gelip 2 kelime konuşma fırsatı bulmuştum. Zayıflaması dikkat çekecek düzeydeydi. 

Bu arada kalp hastalığı geçmişi olan, 3 damarı değişmiş bir adama mide küçültme ameliyatı yapıp 40kg verdirmek, üzerine sabah sporu yaptırmak.? Doktor değilim ama kim nasıl izin vermiş, biraz intihara yakın bir durum gibi geldi.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.