Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Araç İçi Kameralar Hakkında

Önerilen Mesajlar

Ayni yerden geliyo da niye kitapçıkta A degerleri var? Deneme yanilmaylami bulacam sigortayi? Murat hocam 30-31 demisti ama bizde yok onlar.

@Murat Kavuk hocam söz sende :D

Teoman Saraç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 dakika önce, Teoman Saraç said:

Ayni yerden geliyo da niye kitapçıkta A degerleri var? Deneme yanilmaylami bulacam sigortayi? Murat hocam 30-31 demisti ama bizde yok onlar.

@Murat Kavuk

Ya kameranın A ine en yakın değerdek yuvaya tak gitsin. Amma inceledin yahu. Nasıl olsa 2 güne sigorta kutusundan vazgeçecen :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Teoman Saraç said:

@Murat Kavuk hocam söz sende :D

Burası 31 işte hocam. Ben kameranın sigortasını buraya bağladım. Yakından bakınca numaralar yazıyordu diye hatırlıyorum..

AV6T-19K131AB RJB NUMARALI.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Teoman Saraç said:

Düz mantık eğer Murat hocam her hangi yöntemle oraya elektirik vermediyse klavuzda ''Kullanılmıyor'' yazan yerde de elektirik var demektir. Bende kafama göre bir yere siigortayı takarım. Zaten birazdan belli olur.

Klavuzdan amper değerine göre takmayı unutma bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Teoman Saraç said:

Düz mantık eğer Murat hocam her hangi yöntemle oraya elektirik vermediyse klavuzda ''Kullanılmıyor'' yazan yerde de elektirik var demektir. Bende kafama göre bir yere siigortayı takarım. Zaten birazdan belli olur.

girişi vardır çıkışı yoktur, sizin kullanacağınız kablo ile kullanabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Ozan Kar said:

girişi vardır çıkışı yoktur, sizin kullanacağınız kablo ile kullanabilirsiniz.

Ozan sence kontakla birlikte sigorta kutusunda hangi sigortaya elektrik gelir. Ya da böyle bir ihtimal var mı? Aküden direk geliyorsa sigorta kutusu bana yaramaz çünkü.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Doğan Kurban said:

Ozan sence kontakla birlikte sigorta kutusunda hangi sigortaya elektrik gelir. Ya da böyle bir ihtimal var mı? Aküden direk geliyorsa sigorta kutusu bana yaramaz çünkü.

var tabiki abi ama hangisi doğrudan bilmiyorum, listeden bakınca  sadece kontak açık donanımların sigortası muhtemelen öyledir, mesela klima kontrol paneli. deneyerekte bulunabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Doğan Kurban said:

Aslında donanım bağlı olan sigortalara pek bulaşmak istemiyorum.  Bagajda koltuk ısıtma sigortası mantıklı geliyor bana ama emin olamadım.

boş olanları dene o zaman abi içlerinde kontağa bağlı olan olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.