Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Araç İçi Kameralar Hakkında

Önerilen Mesajlar

15 dakika önce, Doğan Kurban yazdı:

Başkan görüntü kalitesine bi bakmak lazım. Bazıları önündeki arabanın plakasını bile net çekemiyor

Bakmaktan kasıt? İnsanların bu kamerayla gece gündüz çekimlerini izledim, gayet başarılı. Ön kamera çok iyi arkadaki daha zayıf ama idare eder.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bakmaktan kasıt? İnsanların bu kamerayla gece gündüz çekimlerini izledim, gayet başarılı. Ön kamera çok iyi arkadaki daha zayıf ama idare eder.

Test videolarına bakarsın anlamıda didim. Sen de ne huysuz adamsın ha. Herşeyi ben mi bulup önünüze koyacam bea. Araştırmacı gençlik nerede.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Doğan Kurban yazdı:

Test videolarına bakarsın anlamıda didim. Sen de ne huysuz adamsın ha. Herşeyi ben mi bulup önünüze koyacam bea. Araştırmacı gençlik nerede.

:) Şakasın sen hakikaten. Buldum izledim diyorum. Ben mi önünüze getireyim ben mi bulayım diyorsun. Hakikaten senin dünyanda yaşamak isterdim? Nası mutlu musun orada? :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

[emoji4] Şakasın sen hakikaten. Buldum izledim diyorum. Ben mi önünüze getireyim ben mi bulayım diyorsun. Hakikaten senin dünyanda yaşamak isterdim? Nası mutlu musun orada? [emoji4]

Sen daha videoya bakmadan yazmıştım ben. Bakmak lazım diye. Neyse al bakalım güzelse alacak çıkar.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Doğan Kurban yazdı:

Sen daha videoya bakmadan yazmıştım ben. Bakmak lazım diye. Neyse al bakalım güzelse alacak çıkar.

Ben daha videoya bakmadan sen yazmıştın öyle mi?

Abi sen bizim eve gizli kamera mı yerleştirdin? Ne biliyosun? Töbe töbe ya..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende iki gün önce Blacksys CH-100B modelini arka kamerası dahil 970 liraya satın aldım, zaten ürünün nasıl çekim yaptığını daha önceden de biliyordum ancak kendi aracımda da kullanınca iyi ki aldım diyorum 

Kubilay İstanbullu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

26 dakika önce, Kubilay İstanbullu yazdı:

Bende iki gün önce Blacksys CH-100B modelini arka kamerası dahil 970 liraya satın aldım, zaten ürünün nasıl çekim yaptığını daha önceden de biliyordum ancak kendi aracımda da kullanınca iyi ki aldım diyorum 

Araç kamerasına mı verdiniz bu parayı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.