Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Araç İçi Kameralar Hakkında

Önerilen Mesajlar

İster cakmaklik sigortasindan alın isterseniz sürekli enerji veren bir yerden alın bu kullanım tarzına göre değişir.sürekli kayıt yapsın diyorsanız sürekli enerji veren bir sigortadan almanız gerek.sadece arac kullanırken kayıt yapsın diyorsanız cakmaklik ideal.

Alırken dikkat edilmesi gereken en önemlisi cihazın orjinal a118 olması.

Dıştan ne kadar aynı gibi gorunsede bir kaç arkadaşa aldığımız cihazda bu gibi durumla karşılaştık.kayıt kalitesi ve entegre ler tamamen farklıydi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de a118c aldım bozulana kadar 4-5 gün kayıt yaptı. Görüntü ve ses kaydı gayet güzel. Ben ekim ayında 52 dolara kamera 8 dolara da gps modülünü almıştım. Ancak aldığım ürün çabuk bozuldu. Geri gönderdim. Bu aralar ya tamir edilecek ya yenisi gönderilecek ya da satıcı mesajlarıma cevap vermeyerek üzerine su içmemi bekleyecek. Bakalım bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Doğan Kurban said:

Ha ha afiyet olsun şimdiden :D

İşin kötüsü arızalı kamera da adamın elinde. Kargo parasını kendim karşılayarak gönderdim. Kamera yok, para yok. Adamın insafına kaldık. Ama ders oldu, bundan sonra yurt dışından garantisiz pahalı elektronik ürün almam :) ders çıkarabilmek de iyi bişey değil mi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
10 dakika önce, Teoman Saraç said:

Ya çok hızlısın konu taşımakta. Neyse buraya yazayım. Kamerayı alın gerçekten güzel. Hem video hem resim çekiyor... 1080 p de 720P d oluyor...

A118C mi?

Montajı yaptın, kullandın ve tavsiye ediyorsun öyle mi?

Süpersin :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen A118c aldım. Elle tutup denedim. Kayıt nedir ne değildir diye.  Ayrıca Gps i de otoparkta taktım. Nav in gps otoparkta silyal alamazken kameranınki hemen sinyal aldı.  PC ye bağladığımda şöyle bir seçenek veriyor istersek pc kamerası olarakta kullanabiliyoruz. Kameranın yaklaşık 1- ya da 2 mb lık kendı hafızası var yani hiç birşey :D ben samsung Evo 32 gb aldım.  Resimleri güzel aldığı seskaydı da anlaşılır biçimde. Montajdan sonra olan videoları gece/gündüz veririm burdan :D

@Gürkan Çakıroğlu yolundan yürümeye çalışıyorum ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya çok hızlısın konu taşımakta. Neyse buraya yazayım. Kamerayı alın gerçekten güzel. Hem video hem resim çekiyor... 1080 p de 720P d oluyor...

Nerden alıyoruz link var mi?

On 12.01.2016 at 6:10 PM, Doğan Kurban said:

Bende var fazla. Satmayı düşünüyorum.

bf48135752be94a6331bc40774187b08.jpg

5458762cc27514ceaca1336a0638f861.jpg

Doğan Bey

Performansı nasıl?

Aklımda olan bir model bu :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gayet başarılı. Ben kullanmıyorum. Çakmaklıktan şarj olması hoşuma gitmiyor ama cihaz gayet güzel. 1 hafta kadar kullandım.

Yerine başka model mi aldın. Yoksa kullanmaktan mi vaz geçtin.

Buyrun link  takip edilmesi gerek fiyat konusunda. Doğan hocamda yardımcı olabilir.

Gps sonradan eklenmesi gerekiyor galiba.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.