Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

soğutma sıvısı haznesi

Serkan erden

Soru

arkadaşlar merhaba; aracımın (2015 model) sogutma sıvısı haznesi kaç litre acaba? bazı arkadaşlarım hazneye komple antifiriz koy su koyma diyorlar. bu doğru bir yaklaşımmıdır? ben pek katılmıyorum söylediklerine. ancak yinede merak ettim haznenin kaç litre aldığını.

Serkan erden tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
4 dakika önce, Doğan Kurban said:

Kerem geçmiş olsun. Takip et mutlaka.

teşekkür ederim Doğan abi, senin yaşadığın sorunları bilmesem ihtimal vermezdim yeni arabada kaçak vb sorunlar olabileceğina ama şimdi bakıma gidene kadar takipteyim :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
teşekkür ederim Doğan abi, senin yaşadığın sorunları bilmesem ihtimal vermezdim yeni arabada kaçak vb sorunlar olabileceğina ama şimdi bakıma gidene kadar takipteyim [emoji4] 

Ben de onu diyecektim tamda. İnş benim sorunlar gibi olmaz sonu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
11 saat önce, Servet Özkan said:

Önemli not: Benim arabamda genleşme kabı alttan çatlamış hafiften sızdırıyormuş, bakımda farkedildi ve değiştirildi.

Benimki de hortum değişirken çatlamaya ramak kalmışken değişti, ama araba 4 yaşındaydı. 

Yani erken dönemde olma ihtimali düşük.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
On 31.01.2016 at 17:59, Kerem Bozdoğan said:

teşekkür ederim Doğan abi, senin yaşadığın sorunları bilmesem ihtimal vermezdim yeni arabada kaçak vb sorunlar olabileceğina ama şimdi bakıma gidene kadar takipteyim :) 

Merhaba 

Kerem bey aynı sorun bendede var.gecen gun baktim aynen sizinkinin seviyesinde benim sogutma suyum.servise gittim onlar bise olmadigini okadar eksilme normal deyip ilave yaptilar.ama içim rahat etmedi.aca sizde eklemeden sonra sorun oldu mu? Birdaha eksilme yapti mi? Kacak sizinti varmi?

İbrahim Aydın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
8 saat önce, İbrahim Aydın said:

Merhaba 

Kerem bey aynı sorun bendede var.gecen gun baktim aynen sizinkinin seviyesinde benim sogutma suyum.servise gittim onlar bise olmadigini okadar eksilme normal deyip ilave yaptilar.ama içim rahat etmedi.aca sizde eklemeden sonra sorun oldu mu? Birdaha eksilme yapti mi? Kacak sizinti varmi?

takip etmedim aslında. iyi oldu hatırlattığınız, bu akşam kontrol ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
12 saat önce, İbrahim Aydın said:

Merhaba 

Evet normal ama en azından bu modellerde böyle. İçiniz rahat olsun. Sitede bir çok örneğini görebilirsiniz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
On 05.04.2016 at 13:07, Yakup Çağatay said:

Evet normal ama en azından bu modellerde böyle. İçiniz rahat olsun. Sitede bir çok örneğini görebilirsiniz. 

Cevaplarırınız icin cok tesekkürler.ama ben daha önce bircok arac kullandım böyle birsey görmedim.normal denilmeside ilginç.eksilmemesi gerekir bence.demekki bunlar böyleymis.alısmak lazım..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
9 dakika önce, İbrahim Aydın said:

Cevaplarırınız icin cok tesekkürler.ama ben daha önce bircok arac kullandım böyle birsey görmedim.normal denilmeside ilginç.eksilmemesi gerekir bence.demekki bunlar böyleymis.alısmak lazım..

Sürekli alçalmıyor (düşük değil) ama. Biraz forumu okumanız fayfanıza olur :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3 saat önce, Yakup Çağatay said:

Sürekli alçalmıyor (düşük değil) ama. Biraz forumu okumanız fayfanıza olur :) 

Yakup bey dediginizi hic anlamadim?? biraz alcalma olabilir mi dediniz?

İbrahim Aydın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.