Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Lastik Seçimi (Genel Sorular ve Yorumlar Burada)

Batuhan Gümüş

Önerilen Mesajlar

Ramazan petlas a baksana..

petlasta bu fiyatlara var da ben beğenmiyorum arkadaşın arabasında var çok sert lastik

@Ramazan V.

Bence Goodyear Efficient Grip performance al. 

Dunlop'un bu modeli sanki çok iyi değilmiş gibi geliyor bana. 

Mesela ben 215/55/16 Efficien Grip Performance lastiği hepsiburada dan 250 tl ye almıştım. Şimdi yine baktım da o fiyatlara yokmuş. 

http://www.kliksa.com/urun/goodyear-21555-r16-93v-efficientgrip-performance-oto-lastigi-uretim-2014-/902040514?gclid=COu5r5C_h8ICFQrLtAod5nwAQQ

şu galiba dediğin lastik. memnunsan saralım 4 tane :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Ramazan V.,

Memnun olup olmayacağım lastikleri takınca belli olacak. Aldım 2 aydır yatıyor lastikler. Yaz gelse de taksak. Memnuniyetimi o zaman dile getiririm.

Ama sen al. Lastikler iyi lastik. Marka güvenilir marka.

Dahası testlere bir göz at.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

petlasta bu fiyatlara var da ben beğenmiyorum arkadaşın arabasında var çok sert lastik

http://www.kliksa.com/urun/goodyear-21555-r16-93v-efficientgrip-performance-oto-lastigi-uretim-2014-/902040514?gclid=COu5r5C_h8ICFQrLtAod5nwAQQ

şu galiba dediğin lastik. memnunsan saralım 4 tane :D

Arkadaşlar bende Petlas'ın İmperium serisi yazlık lastikleri var. Galerici 1 takımı vakt-i zamanında 500 lira gibi komik bir fiyata almış. Bırakın kuru havayı alev alev yanan asfaltta bile zerre tutunamıyor. Yarım gaza birazcık yüklensem arabanın önü bir sağa bir sola gidiyor.

Tamam, yerli sermaye, elalemin cebine gireceğine bizimkilerin cebine girsin para diyorum ama bu lastiklerden sonra Petlas'ın yanından geçmem. Tavsiye de etmem.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Makyajlı kasada tüm focuslar 205/55/16 ebatlarla geliyormuş anladığım kadarıyla. Bu durumda 4 lastikte fazladan 300-500 vermek yerine biz de 205 taban lastik mi alsak. En azından ucuz lastik yerine en iyisini alırız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Fatih Mehmet USLU,

Aslında hiç bir mahsuru yok. Tek yapılması gereken ebatı serviste arabanın bilgisayarına tanıtmaktı galiba. Yoksa fark oluşuyordu.

Ancak ben 215 taban tercih ettim. Bunu tercih etmemdeki sebep yeni asfaltlarımıza pek güvenemiyor olmam. Çok pürüzsüz ve kalitesiz. Araba kayıyor. 1 cm fark bana daha güvenli olacakmış gibi geldi. + çamurlukların içini sanki 205 lere göre daha iyi dolduruyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Fatih Mehmet USLU,

Aslında hiç bir mahsuru yok. Tek yapılması gereken ebatı serviste arabanın bilgisayarına tanıtmaktı galiba. Yoksa fark oluşuyordu.

Ancak ben 215 taban tercih ettim. Bunu tercih etmemdeki sebep yeni asfaltlarımıza pek güvenemiyor olmam. Çok pürüzsüz ve kalitesiz. Araba kayıyor. 1 cm fark bana daha güvenli olacakmış gibi geldi. + çamurlukların içini sanki 205 lere göre daha iyi dolduruyor. 

Görsel olarak 215 lik daha iyi tartışmasız, benim kışlıklar 205 lik yazlıklar 215. Fark çok belirgin ancak fiyat farkı da öyle.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Görsel olarak 215 lik daha iyi tartışmasız, benim kışlıklar 205 lik yazlıklar 215. Fark çok belirgin ancak fiyat farkı da öyle.

Bende ayni durumdayim.Anlamadigim sey 215 ile 205 arasinda sadece 10 mm taban farki varken estetik olarak niye bu kadar fark oluyor?Sadece bana mi öyle geliyor onu da çözebilmiş degilim dogrusu
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Lastik Seçimi (Genel Sorular ve Yorumlar Burada) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.