Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Lastik Seçimi (Genel Sorular ve Yorumlar Burada)

Batuhan Gümüş

Önerilen Mesajlar

Lastiklerim iyice aşındığı için yol tutuşta hissedilir düşüş var aracımda. (50.000 km olmuş ilk takımla)

Yeni lastik bakıyorum bu aralar. Daha önce Ümit'in aldığı lastikler mantıklı geliyor.

Mesela ben 215/55/16 Efficien Grip Performance lastiği hepsiburada dan 250 tl ye almıştım. Şimdi yine baktım da o fiyatlara yokmuş.

Şu anda N11'de 289TL'ye var (214 Üretim)

http://www.n11.com/goodyear-21555-r16-93v-efficientgrip-performanceuretim-2014-P35677163

Ek olarak 33TL indirim kuponum var ve 111TL Bonus kazanacağımızı varsayarsak takım olarak fiyatı 1000 TL civarına gelmiş olacak.

2014 üretim olması bir sıkıntı yaratır mı? (kaçıncı ay olduğunu soracağım satıcıya)

Ne dersiniz alınır mı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2-3 gün önce akşam vakti bir çukura girmiştim,o gün lastiği ve jantı kontrol ettiğimde bir sorun yoktu fakat dün baktığımda sol ön lastiğin balon yaptığını gördüm. İnternetteki ve buradaki araştırmama göre en temizi lastiği değiştirmekmiş. Şuan üzerinde bulunan lastikler Goodyear Ultragrip 9,fakat aynısını almak şuan için beni sıkıntıya sokacak.

Farklı ama daha uygun bir model almak sıkıntı yaratır mı,sonuçta 3ü aynı 1i farklı lastik olacak üzerinde böyle bir durumda? 

Yada öndeki balon yapan lastiği arkadaki ile değişip,arkalara yazlıkları mı geçirsem diye düşünüyorum şuan için? O zamanda önler 205,arkalar 215 olacak. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

En fazla daha çok şişer :P Fark edince değişirsin.

İyi o zaman ya çokta sıkıntıya sokmaya gerek yok kendimizi demekki :) 

Peki ön-arka yapmaya gerek var mıdır şimdilik,hani balon yapan arkada kalsın ne olur ne olmaz,patlama olursa kontrolü sağlayabilelim diye.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2014 12. Hafta üretimliymiş dostlar...

Bir yıllık lastik, aynı fiyata daha tazesini bulursan ne ala.

Yoksa bu da olur.

Raf ömrü doğru saklanırsa 4 yıl, kullanım ömrü 10 yıl olarak hesaplanmalı.

Bu da ülkemizde genelde fazla abartılan ve bazen de yanlış bilinen konulardan biridir. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lastiklerim iyice aşındığı için yol tutuşta hissedilir düşüş var aracımda. (50.000 km olmuş ilk takımla)

Yeni lastik bakıyorum bu aralar. Daha önce Ümit'in aldığı lastikler mantıklı geliyor.

Şu anda N11'de 289TL'ye var (214 Üretim)

http://www.n11.com/goodyear-21555-r16-93v-efficientgrip-performanceuretim-2014-P35677163

Ek olarak 33TL indirim kuponum var ve 111TL Bonus kazanacağımızı varsayarsak takım olarak fiyatı 1000 TL civarına gelmiş olacak.

2014 üretim olması bir sıkıntı yaratır mı? (kaçıncı ay olduğunu soracağım satıcıya)

Ne dersiniz alınır mı :)

Ben 2 3 aydır kullanıyorum bu lastiklerin. Bridgestone Turanza'ya göre daha fazla yol sesi yapıyor gibi geldi onun dışında sıkıntı yok gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Lastik Seçimi (Genel Sorular ve Yorumlar Burada) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.