Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Lastik Seçimi (Genel Sorular ve Yorumlar Burada)

Batuhan Gümüş

Önerilen Mesajlar

4 dakika önce, Mert Yürüyen yazdı:

Ben de yazık kışlık kullanıyorum ama bazen gerçekten çok gereksiz geliyor

Bursa'da aynı hisleri paylaşıyorum. Yorumları iyi olan bir 4 mevsim lastik olsa yazlık yerine direk 4 mevsim alacağım. Bu yıl 2. yılında kullanımda olan Nokian kış lastiklerini de satacağım. Sök tak yapmaya değecek mevsim koşulları oluşmuyor gibi geliyor bana Bursa'da.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 dakika önce, Kerem Bozdoğan yazdı:

Bursa'da aynı hisleri paylaşıyorum. Yorumları iyi olan bir 4 mevsim lastik olsa yazlık yerine direk 4 mevsim alacağım. Bu yıl 2. yılında kullanımda olan Nokian kış lastiklerini de satacağım. Sök tak yapmaya değecek mevsim koşulları oluşmuyor gibi geliyor bana Bursa'da.

Aynen bende 4 mevsim alırsam kışlıkları satıcam mevsim koşulları o kadar sert olmuyor ama yinede bir fikir alayım dedim yanlış hareket etmemek adına ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

19 dakika önce, Kerem Bozdoğan yazdı:

4 mevsimi sadece kışı düşünerek almak istiyor insanlar bence genel olarak... Ama bunun sonrasında 8-9 aylık ılık/sıcak hava koşulları bekliyor. Bu dönem için pek yeterli olacaklarını ise sanmıyorum.

Çok kış yoksa, yada kışın uzun yol yapılmıyorsa gerçekten gerek yok kış lastiğine. Ben geçtiğimiz yıllarda kışın sürekli ereğli-istanbul yaptığım için düzcenin kar kışına takılı kalmamak adına kış lastiği almıştım. Ha güzel, bir şikayetim yok ama bir daha alır mıyım emin değilim... Çok para bea, jantta gocaman zaten ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Mert Yürüyen yazdı:

4 mevsimi sadece kışı düşünerek almak istiyor insanlar bence genel olarak... Ama bunun sonrasında 8-9 aylık ılık/sıcak hava koşulları bekliyor. Bu dönem için pek yeterli olacaklarını ise sanmıyorum.

Çok kış yoksa, yada kışın uzun yol yapılmıyorsa gerçekten gerek yok kış lastiğine. Ben geçtiğimiz yıllarda kışın sürekli ereğli-istanbul yaptığım için düzcenin kar kışına takılı kalmamak adına kış lastiği almıştım. Ha güzel, bir şikayetim yok ama bir daha alır mıyım emin değilim... Çok para bea, jantta gocaman zaten ?

büyük başın derdi de büyük ?

4 mevsim de emin olamadığım kısım tam olarak ılık/sıcak hava performansı zaten.

Dediğin gibi kışın sıcaklığa göre garajdan çıkarmamayı tercih etmek kış lastiği gerekliliğini ortadan kaldırır İstanbul Bursa gibi şehirlerde.

Ben de bir daha kış lastiği almam sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, Mert Yürüyen yazdı:

İstanbulda yaz lastiği ile 4 mevsim çok rahat çıkarılır... Ben de yazık kışlık kullanıyorum ama bazen gerçekten çok gereksiz geliyor ?

Ben bu sene kışlığa geçmedim bile. 

Zaten Martın ilk haftası Gebze_Halkalı banliyö treni açılıyormuş; sadece kışlıkları değil komple arabayı satasım var ? da para etmez..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

44 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Ben bu sene kışlığa geçmedim bile. 

Zaten Martın ilk haftası Gebze_Halkalı banliyö treni açılıyormuş; sadece kışlıkları değil komple arabayı satasım var ? da para etmez..

Arabana sahip çık abi, bir daha almak gittikçe zorlaşıyor ?

Senin kışlıkların durumu zaten vahim, sen onları at bence ? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Benim tercihim belli, 4-5 tk jant en az 2 tk lastik her zaman olmalı ?

Yaz-kış farklı takım olarak jant lastik seti daha efektif bence, hele ki kışın uzun yol ve bol gezme varsa...

sen her mevsime ayrı set ayırıyorsun Gürkan abi, seninle baş edemeyiz biz ? 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Benim tercihim belli, 4-5 tk jant en az 2 tk lastik her zaman olmalı

Sanki çoraptan bahsediyoruz?

Ben defalarca yazdım.Goodyear Gen1  4 mevsim gerçekten çok güzel lastik.Yaz kış çok güzel tutunması var.225/45/17 var bende.2017 Aralıkta 4 adedini 1600 tl ye almıştım.Şimdi 4 tanesi 3600 tl?.İsteyen varsa satarım arkadaş..2500 tl..?

suat coşkun tarafından düzenlendi
  • Şaşırmış 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 saat önce, suat coşkun yazdı:

Sanki çoraptan bahsediyoruz?

Ben defalarca yazdım.Goodyear Gen1  4 mevsim gerçekten çok güzel lastik.Yaz kış çok güzel tutunması var.225/45/17 var bende.2017 Aralıkta 4 adedini 1600 tl ye almıştım.Şimdi 4 tanesi 3600 tl?.İsteyen varsa satarım arkadaş..2500 tl..?

Aynı lastiklerden bende de var; 225/40/18 ölçüde.Geçen sene bende 1700 gibi bir fiyata almıştım şimdi tanesi olmuş 1100 TL ?

Bir tanzim satış da lastiklere gelsin, ne diyim ? 

• Beğen 1
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.