Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Lastik Seçimi (Genel Sorular ve Yorumlar Burada)

Batuhan Gümüş

Önerilen Mesajlar

• 2 hafta sonra...
aradaki bağlantıyı kuramadım... ama çok da merak ettim. bir izah etseniz, çok iyi olur?

Taban 215 olunca lastiğin fiyatı bayağı artıyor 205 daha uygun sonuçta inç değişmiyor büyük fark olmaz bunun yanında orjinal ölçü olmayınca kendini park etme özelliği pasif oluyor anlatabildim inş.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yasin Taşcı yazdı:

Taban 215 olunca lastiğin fiyatı bayağı artıyor 205 daha uygun sonuçta inç değişmiyor büyük fark olmaz bunun yanında orjinal ölçü olmayınca kendini park etme özelliği pasif oluyor anlatabildim inş.

Tabi, o kısmı çok iyi anladım 215'in anlamsız pahalılığı bana da gereksiz geliyor fakat otomatik park olan araçların 215/205 farkını algıladığından emin misiniz? Ben ilk kez duydum da...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu otomatik park olayını kim söylemiş kim denemiş ? 

Yazlık ve kışlık olarak 205/215 kullanıyorum ve otomatik park çalışıyor. 

Kaldı ki lastik ölçüleri hem 205 hemde 215 olarak araç orjinalinde kullanılabilir ibaresi var.

Yani kısaca, bu söylem şehir efsanesi olmaya aday derim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Bu otomatik park olayını kim söylemiş kim denemiş ? 

Yazlık ve kışlık olarak 205/215 kullanıyorum ve otomatik park çalışıyor. 

Kaldı ki lastik ölçüleri hem 205 hemde 215 olarak araç orjinalinde kullanılabilir ibaresi var.

Yani kısaca, bu söylem şehir efsanesi olmaya aday derim...

Olurmu abi ben kislik ozellikle 205 taban lastik kullanirken geri vites bile gecmiyo ;)

--3 dakika sonra eklendi--

Hele hele egsoz bilyasi dagilmissa vay halime.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

lastiklere 1-2 ay önce %3-4 gibi ötv gelmiş..veya gümrük vergisi..  + döviz arttı

hb, n11 gibi sitelerde 215-55-16 gy efficintgrip performance 330 tl.. eğer elinde olmayan bir bayii yeni sipariş verecekse ağzını 370-410 tl den açıyor.. ben konya da 345 e buldum..şimdiden alıyorum..yaza ihtiyacı olanada şimdiden almasını tavsiye ederim..

şu anda yaz lastikleri bugünkü maliyetlerle üretime başlandı, o yüzden yaza ucuzlayacağını sanmıyorum dövizde ciddi düşüş olmazsa..

yada direk çok üretildiği için ucuzlayan 205-55 e döneceksiniz..170-200 tl...yeni siparişlerde 240... ben konfor için 215 de kaldım maalesef diyorum.. burada kasis çok, 205 ile 215 arasında kasise girişte bayağı fark var

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Lastik Seçimi (Genel Sorular ve Yorumlar Burada) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.