Jump to content

Lastik Seçimi (Genel Sorular ve Yorumlar Burada)

Batuhan Gümüş
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

19 saat önce, Semih G. yazdı:

215/50/17 için;

Goodyear EGP2 mi yoksa Continental Premium Contact6 mı?

Hemen hemen fiyatları birbiriyle aynı diyebiliriz. Testler ve gönlüm CPC6'dan yana olsada Egp2'de yabana atılacak türden değil gibi. Siz değerli insanların fikrini almak isterim bu konuda.

Sıfır km Puma'nın üzerinde gelen 2021 model good year efgp 2, henüz bir aylıkken kesici ve delici bir maddeye veya darbeye maruz kalmadan seyir halindeyken yanak bölümünden yırtıldı. Aynı ağırlık endeksine sahip yenisini ancak 2020 üretimi olarak tüm Türkiye on line satış platformlarında 3 adet stoklu bulabildik. Ben 1 adet aldım bu arada.

Good Year'ın yanından bile geçmem kendi tercihim söz konusu olursa. 

Conti premium contact 6 da Kuga'nın üzerindekiler. Bence tüm kriterlerde harika bir lastik.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şahsi tercihim kesinlikle Conti olur ve halihazirda da kullandığım bir lastik oldugundan ben memnunum. Lakin GY ve Conti arasinda beklentiniz yönünde karar vermeniz en dogrusu olacaktir. Nedir bunlar

Ses, Lastik Ömrü, Islak/Kuru yol tutuş performansi, fren mesafesi.. mutlaka incelemissinizdir hangisi sizin icin en onemli ise onu baz alarak secim yapin derim. Benim icin mesela ses ve lastik ömrü kriter dışıdır çünkü hayatımı 4 kartpostala baglamisken ses beni kurtarmaz diye düşünürüm daima

Keyifle kullanin her türlü iki kisa liste  tercihiniz de iyi lastik onu bilin

Can Sümer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

05.11.2021 - 21:41 tarihinde, Can Sümer yazdı:

Şahsi tercihim kesinlikle Conti olur ve halihazirda da kullandığım bir lastik oldugundan ben memnunum. Lakin GY ve Conti arasinda beklentiniz yönünde karar vermeniz en dogrusu olacaktir. Nedir bunlar

Ses, Lastik Ömrü, Islak/Kuru yol tutuş performansi, fren mesafesi.. mutlaka incelemissinizdir hangisi sizin icin en onemli ise onu baz alarak secim yapin derim. Benim icin mesela ses ve lastik ömrü kriter dışıdır çünkü hayatımı 4 kartpostala baglamisken ses beni kurtarmaz diye düşünürüm daima

Keyifle kullanin her türlü iki kisa liste  tercihiniz de iyi lastik onu bilin

İlk kriterim fren mesafesi, iki kere tehlike atlattim bu yüzden birinde focusun sağlam yol tutuşu sayesinde resmen geyik testi yaşayıp yırttım birinde ise malesef önümdeki araca tıklatmak zorunda kaldım. Fren balatası diskleri hatta hidroliği bile yeni sayılırken. O yüzden önceliğim bu, arkasından tabiki eşdeğer diyelim daha dogrusu yol tutuş geliyor.

05.11.2021 - 21:44 tarihinde, Mete Turfan yazdı:

Hangisi ucuz 🤪

Aynı abi çok yakınlar 😁

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Etiket değerlerinin o kadar önemli olmadığını biliyorum ama conti ecocontact 6 nın hem yakıt hem de yol tutuş A'ymış, hiç dikkat etmemiştim lastikçi gösterdi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.