Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Otomatik vites önerisi

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

2 dakika önce, H. Cenk said:

@Aydın Baran geçmiş olsun ..Bel fıtığı mı ? 

Arkadaşlar hepinize tesekkur ederim.

Sol bacağımda kan dolaşımında bir sıkıntı var, 3-4 aydır ilaç tedavisi görüyorum. Bir çeşit varis ama bacağımda görünürde hiçbirşey yok bacağımın içi ağrıyor karıncalanıyor bazen ateş gib yanarken bazen buz gibi oluyor. Oldukça ağrılı birşey aralık ayında kontrol var bakalım.

@Yakup Çağatay bakıcam şimdi listeye tek tek.

@Abdussamed Acar araç çok güzelmiş, hanım almışken biraz daha büyük birşey bak diyor ancak bu ekonomik şartlarda bu biraz zor gibi, yine de bakınayım biraz da olmazsa iletişime geçeriz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Hakan Saraylı said:

Bu fiyat aralığında alınacak en iyi araba bana göre Dizel olacaksa Mondeo, benzinli olacaksa Mazda 6'dır

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-harika-japon-233303451/detay

Bu da şirketten arkdaşımın aracı.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-sahibinden-mazda-6-exclusive-236873181/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 30.11.2015 09:37:21, Aydın Baran said:

Arkadaşlar hepinize tesekkur ederim.

Sol bacağımda kan dolaşımında bir sıkıntı var, 3-4 aydır ilaç tedavisi görüyorum. Bir çeşit varis ama bacağımda görünürde hiçbirşey yok bacağımın içi ağrıyor karıncalanıyor bazen ateş gib yanarken bazen buz gibi oluyor. Oldukça ağrılı birşey aralık ayında kontrol var bakalım.

Çok geçmiş olsun Aydın bey,

Bu belirtiler bendede var 

Hemen  doktora gitsem iyi olacak

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Bu konuda araştırmalarım sürüyor ancak takas konusunu tamamen rafa kaldırdım aracımı kendim satıp parayı cebime koyup öyle bakıcam birşeyler; 1 Ocak 2016 dan sonra sahibinden.com da ilan açıcam Focus için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.