Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Otomatik vites önerisi

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

3 saat önce, Yakup Çağatay said:

Bu laguna, fluence'den iyidir. Ama sen izmir dışına çıkmamaya yemin ettiğin için böyle acayip arabalara kalırsın işte :D 

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-ogretmenden-2.0-dizel-otomatik-79.704-km-de-2010-model-260266591/detay

Yavrum benim ben bu arabayı çok beğendim. Ama bak adam ne diyor takas yok, eee bende arabayı satamadım henüz, nasıl olacak?

Hee benim araç satılır cebe parayı koyarız o sırda bu laguna da satılmazsa atlar uçağa gelir bunu alırız.

Fluence hanımın dayısının arkadaşı o nedenle gündeme geldi, galerici adam takas ta yapıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 21.01.2016 at 10:29, Hakan Saraylı said:

Bildiğim kadarı ile kendi şahsınıza değil de aileden herhangi birisi adına ötv indirimli araç alınacaksa %90 engelli raporu isteniyor ancak aracı kullanacak kişi kendisi ise durum farklı (%90 aranmıyor), rapora bağlı olarak sol ayağından engeli olan bir kişi için otomatik vitesli araç bile özel tertibatlı araç vasfına girebiliyor.

Hakan bir düzeltme yapayım; sol bacak engelli kişi için %40 raporu yeterli ötv siz araç alabilir ancak tertibata ihtiyacı yoktur aracın otomatik olması yeterlidir. sağ bacak ise durum değişir tertibat mutlaka olmalıdır.

Şimdi, Aydın Baran said:

Çok ta......

Aydın merhaba, umarım en uygun şekilde istediğin arabayı alabilirsin.

Yakup'un da dediği gibi sana İstanbuldan güzel bir araba alırız.

Ben Ataşehirdeyim ve müsait olduğum zamanlar çoğunlukta, her türlü yardıma hazırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Aydın Baran said:

1.6 fsi için olumlu yorum okumadım ben daha, çok yaktığı - performanstan yoksun olduğu - lpg uyumsuzluğu,lpg sıkıntıları gibi bir çok olumsuz yorum var. Madem bunlara katlanılacak hiç değilse 2.0 fsi olsunda bir miktar performans sunsun deniyor hep. Bu yüzden abi pek yanaşmayın derim 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

36 dakika önce, Aydın Baran said:

Fsi'ye bulaşmayın bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.