Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Cyclone Navigasyon Cızırtı Parazit Problemi

Caglar Binici

Soru

Merhabalar Cümleten 

Aracım Focus Trendx KONYA / otokoçtan cyclone navigasyon sistemi taktırdım aracım ilk çalıştırdığımda özellikle araç park halinden sonra çalıştırdığımda sol arka hoparlöründen cızırtı patırtı geliyor  belli bir süre sonra kendiliğinden kesiyor sesi sesi kıstıgımda tamamen kesiliyor ses , hoparlörün ölçümünü yaptım herhangi bir sıkıntı yok bunu yapmasının sebebi nedir nasıl giderilir ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
15 saat önce, Murat Kavuk said:

Değişimden sonra başladı ise, benim aklıma gelen, Cyclone ünitenin audio çıkışları ile ilgili bir sıkıntı olabileceği.

hepsi yapması gerekmezmi audio cıkışları olsa sadece sol arka kapı hoparlöründen geliyor 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
On 16.11.2015 07:53:55, Murat Kavuk said:

Gerekmez çünkü audio ünitesinden her hoparlöre ayrı kablo gidiyor. 

o zaman cihazda bir sorun var ilk takıldıgında da kontagı actıgımıza yüksek voltaj geliyormuş gibi bütün hoparlörler patırtı yapıyordu servis normal dedi bana pek noraml gibi gelmedi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Servise gidin çözsünler.Sonuçta Otosan onaylı bir cihazda sorun yaşıyorsunuz.Eğer servis yardımcı olmazsa otosan a şikayet kaydı açtırın.Kuzu kuzu ilgilenirler merak etmeyin.Gerekirse cihaz değişimi yaptırın.Sonuçta para verip aldığınız bir üründe sorun var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Servise götürdük sağolsunlar saçma sapan neden uyduruyorlar cihazın problemini söylüyorum video gösteriyorum videodan anlayamam yapmaması lazım yok akıllı sarj sistemi var araçta yapmaması lazım diyip geçiştirdiler aldığıma pişman oldum cyclone sorun açıyormuş bayiliğini de bırakmışlar sorunda hallolmadı başka bir çözümünüz var mı ?

YAPTIGI SORUN VİDEOSU

https://youtu.be/CTwsbMI7f00

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.