Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

1.0 ecoboost Cruise controlde gaz yememe

Muhammed Keser

Soru

Aracım bu aralar mesela 2500 devir bandında gidiyorum vites farketmiyor rampaya gelince bu 2200-2100 e kadar düşüyor.Düzde pek hissetmedim.Ek olarak tam cc aktif iken devir düşüşü oldugu an gazı manuel verince araç ivmeleniyor.bakıma az kaldı diye pek önemsemedim ama sizlerin düşüncelerinizide almak istedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Cenk abinin dediği gibi. Şuanki jantlarla 121e sabitleyince 119 ediyor aslında ama onuda güvenlik payı bırakıyorum. 

aynı kombinasyon benim içinde geçerli demekki... eylülde bakım var, orada bir rica edeyimde aracı 17'ye kalibre etsinler.

saol ozancım...:içelim:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Tel in navigasyonu ile km arasında 4 fark var ama afyon yolunda plakanla beraber hızı okuyan radar aynı gösterdi. 

onların kalibrasyonu zırt pırt değişiyor. Şuan muhtemelen yavaş gitmeye teşvik etmek için fazla gösteriyor. Gerçek 119ken 125 yazıyor ama hiç ceza yemedim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

@Kaan Yagizer abi seni de kalibre etsin gitde.Bu da bizim ricamız olsun :D

cıK, geçenlerde o konuya eğildik ama olmuyor. Söz konusu kişiliğin kalibrasyon ekseni kaymış, zinhar ayar tutmuyor ... olduğu halde bırakmak ve "bu modeller böyle" teşhisi ile vak'a yı kurcalamamakta yarar var. (bkn.onu olduğu gibi sevelim)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

2-3 ay önce; hava koşulları farklıydı bi kere :D 

Şuan yapılacak tek şey; aracı gerektiği gibi normal kullanmak yani vites düşürmek gerekirse düşürmek gibi; bakım zamanı veya boş zamanda servise uğrayıp kontrol ettirmek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

2-3 ay önce; hava koşulları farklıydı bi kere :D 

Şuan yapılacak tek şey; aracı gerektiği gibi normal kullanmak yani vites düşürmek gerekirse düşürmek gibi; bakım zamanı veya boş zamanda servise uğrayıp kontrol ettirmek.

:D doğru hava koşullarıda var,araban varmı derdin var :)

Kafa yormıcam artık bakımda halletsinler :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.