Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kullanışlı Ya Da Vazgeçemediğiniz Araç Aksesuarları

Mustafa Karaca

Önerilen Mesajlar

Benim arabada acil durum çantası var. Malum deprem bölgesinde yaşıyoruz. 

Çantada 2 kişilik çadır, uyku tulumları, battaniye, su, meyve suyu, ağrı kesici, manyetolu radyo ve el feneri, bisküvi, çikolata, fıstık ezmesi, ton balığı, pusula, ilk yardım çantası, portatif kazma-kürek, yağmurluk, pil, çok amaçlı çakı ve bir ton ıvır zıvır daha var.

Teknik olarak feci bir zombi istilasında 7 gün kadar hayatta kalabiliyoruz eşimle birlikte...

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çantada 2 kişilik çadır, uyku tulumları, battaniye, su, meyve suyu, ağrı kesici, manyetolu radyo ve el feneri, bisküvi, çikolata, fıstık ezmesi, ton balığı, pusula, ilk yardım çantası, portatif kazma-kürek, yağmurluk, pil, çok amaçlı çakı ve bir ton ıvır zıvır daha var.

Teknik olarak feci bir zombi istilasında 7 gün kadar hayatta kalabiliyoruz eşimle birlikte...

Hep hayalim zombi saldırısında hayata kalmak nerden aldınız. :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hep hayalim zombi saldırısında hayata kalmak nerden aldınız. :)

Survival rehberlerindeki çeşitli bilgileri derleyerek ve 99 depreminde çok ihtiyaç duyduğumuz şeyleri düşünerek bir liste hazırladım. Listeye göre ya yurtdışından sipariş geçtim ya da avcılık dükkanlarından satın aldım. Kendim hazırladım kısacası...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu bilgiyi aldığımız iyi oldu, zombi istilası olmasa da ben denk getirebilim arabayı. İlaçtır, tulumdur, pusuladır bu tarz şeylere, alet edavata dokunmam içiniz rahat olsun. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şarj kablosu, araba yıkama malzemelerinin bulunduğu bagag organizer diye satılan zımbırtı, artı şu mevsimde Kastamonu'da ani dolu yağışlarına karşı önlem olması açısından 2 adet battaniye... :D :D :D

Bir de zamanla elime geçen o an için hoşuma giden ve sonra nefret etmeye başladığım aynada takılı olan bir takım zımbırtılar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Keçiören tarafında yazık bir sürü araba sualtında.Belediye otobüsleride var içinde.Dinazor değilde köpekbalığı timsah saldırıları olabilir.Ona önlem şart.

Trajikomik.  Bunca sene, bunca tecrübe ama değişen bir şey yok. Bence kaskoya ayrıca doğal afetten bağımsız Melih Gökçek için bir başlık eklenmeli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sizin araba bu kadar ağırlıkla ortalama 1 litre fazla yakıyodur :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.