Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kullanışlı Ya Da Vazgeçemediğiniz Araç Aksesuarları

Mustafa Karaca

Önerilen Mesajlar

ewt bende 2 adet bulunduruyorum sürekli , benım 3 kere hayatımı kurtardı resmen,yani yolda kalmak bi yana cok acıl gitmenız gereken bı yer var takım elbıseyı gıymıssınız arabanın yanına ınıyosun lastık janta ınmıs ıste bu gıbı durumlarda mukemmel oluyor tavsiye ederım bende.

Anil bahsettiğiniz sey gercekten faydali.fakat lastik janta inince bes para etmio.cunku tupu icindeki basinc.o lastigi sisrmeye yetmiyor.ama normal patlamalarda yani lastik janta.inmeden farkina varirsaniz gercekten ise yariyor.

Aslında var, bagajda minik bir soğutucu içinde su, soğuk çay, Ağrı kesici, malum migrenle beraber yaşamak zorunda olduğun için su şart...

Soda yokmu bekir abi buz falan
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dogan seni duyanda hergun arabana bi aksesuar aldigini dusunue be yaw.

Ha ha dorgu diyisen ağam. Artık hep orj şeyleri takmaya çalışıyorum abi. Neyse bir ara elini öptürmeye getirimde benim fındığı incelersin :)

Ya Bekir abi arabamın adı fındık kaldı haaa

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ha ha dorgu diyisen ağam. Artık hep orj şeyleri takmaya çalışıyorum abi. Neyse bir ara elini öptürmeye getirimde benim fındığı incelersin :)

Ya Bekir abi arabamın adı fındık kaldı haaa

Hani bi gorsek yorum yapcezzz.bu arada bekir abiye saygilar efenim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hani bi gorsek yorum yapcezzz.bu arada bekir abiye saygilar efenim.

Bu arada forumun yaş ortalaması yükseliyor haa gençler acil destek lasım. İhtiyar heyeti toplanmadan okuldan mahalleden halısaha takımından gençleri toplayın çıbık. Ha ha gene ihtiyarlara laf çarptım birazdan bombalamaya başlarlar.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Navigasyon

Nazarlık

Mp3 usb

Levye ;)

Levye ne ya şaka levye yok.

Nazarlığı aksesuar saymayalım; validenin aldığı nazarlıklı tespih var bende de, vites üstünde durur, sayılmaz o; kem gözlere savunma o :kıhkıh:

Ahmet Dursun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.