Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Klima Açıkken Stop Etme

Mehmet Kuzu

Soru

Merhabalar arkadaşlar,

Aracım da klima açıkken stop etme sorunu var, bu yüzden klimayı kullanamaz oldum.

Klimayı ilk açtığımda hırıltı benzeri sesler geliyor, sanki titriyor araba. Gaz verince toparlıyor kendini.

Özellikle trafik  ışıklarında durduğumda  kalkış yapacakken stop ediyorum. Klimacılara baktırdım klima ile ilgili net bir sorun bulamadılar. Klima motoru normal çalışıyor, fan iyi dediler.(bazı klimacılar sorunu klima motoru veya fan da bulsalar da pek inandırıcı gelmedi). Çünkü klima öncesi de stop sorunu ara ara olmuştu. Klima çalışması bunu iyice artırdı. 

Yardımlarınızı bekliyorum. Ne tavsiye edersiniz servis çözebilir mi sizce. (bu arada kısa bir süre önce cihaza bağlandı aracım ve bir hata bulunmadı)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

...ya benim aklım gitmiş resmen.

Başlığı "Klima Açıkken Stop Etme!" vurgusu ile okuyorum ... başlığa bakıp düşünüyorum ... "Alala? Klima açıkken stop edersem ne olur ki?" ...sonra daha fazla kasmadan başlığa girip sorun'u okudum, jeton ancak o zaman düştü.

...yuh bana ya!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

dün serviste aracın bujilerinin nemlenmiş olduğunu test ettiklerini ve sorun kalmadığını iletiler ve aracı teslim etmek istemişlerdi. Böyle bir saçmalığın olamayacağını anlattım ve aracı teslim almadım . düzgün bir açıklama istedim ..

bugün katalitik konvertörün arızalı olduğunu parçayı garanti kapsamında değişebileceklerini söylediler.

araç daha 500 km de bile değil ve 3-5 gün kullanıldı . parçanın değişimini istemedim , aracın değişimini talep ettim .

(aracı satın aldığım serviste arızası tespit edildi)

deli olmuş bir şekilde bekliyorum maalesef..

Buji nemlenmesi nedir meme yapmasını biliyorumda nemlenme nedir ? Cahilliğimi hoş görün yanma odasında nem nasıl olmuş.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Buji nemlenmesi nedir meme yapmasını biliyorumda nemlenme nedir ? Cahilliğimi hoş görün yanma odasında nem nasıl olmuş.

bende bu konuda cahil kaldım ve anllattıkları beni tatmin etmedi. zaten arızanın nedeni de bundan dolayı olmadığı ertesi gün anlaşıldı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bende bu konuda cahil kaldım ve anllattıkları beni tatmin etmedi. zaten arızanın nedeni de bundan dolayı olmadığı ertesi gün anlaşıldı.

Hangi servis merak ettim. Olması arayıp sorayim cidden bilmediğimiz bir ariza türü [emoji33]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Eğer problemi çözemezlerse değişim yapılır. Eğer problemin çözümü parça değişimi ise bu değişir ve kullanmaya devam edersiniz. Yani bir arızanın 500 km de veya 5000 km de olması arasında maalesef fark yok

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Eğer problemi çözemezlerse değişim yapılır. Eğer problemin çözümü parça değişimi ise bu değişir ve kullanmaya devam edersiniz. Yani bir arızanın 500 km de veya 5000 km de olması arasında maalesef fark yok

umarım dediğiniz gibi değildir , bekleyip göreceğiz.

Hangi servis merak ettim. Olması arayıp sorayim cidden bilmediğimiz bir ariza türü [emoji33]

volkan bey araç ile ilgili sıkıntı giderildiğinde size bildireceğim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Soğumayın araçtan garantisi bittikten sonra olmamış. Garantide degişilir. Omur boyu bisey çıkarsa başlarına kakarsınız. Volkan Ö. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• -1

Araç değişmez böyle şeyler ile, sakin olmaya çalışın

yakup bey araç değişiminin çok zor olacağını söyleyenler var; ama hakkımı sonuna kadar arama taraftarıyım..

sizce neden değişim olmaz ? değişim olmaz ise satıcı firma parçayı değiştirerek bu işten sıyrılacak mı ? bu mudur olması gereken ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.