Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 1

Kolçak - Kol dayama Focus 3 için

Volkan Bilezikçi

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

vidalamadan el freninin arkasındaki boşluğa girecek şekilde takılanlar var onlar daha mantıklı. ama yeni stylelerde o boşluğa usb koymuşlar sanırım. o zaman da o sıkıntı oluyor. eski stylelerde usb torpidoda olunca sıkıntı olmuyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

uyduruk bir plastik yaw delinse ne olacak delinmese ne olacak. 

uyduruk bir plastik kısmına bir şey diyemem ama delinse ne olacak kısmı, kişiye göre rahatsızlık verebilir. Yarın öbürgün kolçağı sökmen gerektiğinde, 2013 model arabada 4 tane vida deliğini görmek, şahsen beni rahatsız eder. Hemde fazlasıyla...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Araç içinde zaten siyah yerler fazlasıyla var. Sırıtmamış, güzel  durmuş bence. Güle güle kullanın.

Ben de benzerinin geçmelisini bulmuştum, vidalama yoktu. Yerine tam olarak oturuyordu, istendiğinde elle kolay bir şekilde çıkarılabiliyordu. Usb sorunu ve parlak siyah olmasından dolayı almadım, mat siyah uygun olur ama...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Cerceve rengi uyumlu bence parlak bej rengi gibi bej dosemeye ve vites cercevelerine parlak siyahtan daha uyumlu.Bu yukarida kaliyor daha yukari kaldirilabiliyor alcak yapsalarmis iyi olurdu ama oturtmalisi ve surucu koltuguna daha yakin olani olsa super olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben de bu üründen sipariş vermeyi düşünüyorum ama kararsızım. Senin bu taktığın ilk seri armster mı yoksa yeni armster (armster2) mi?

Pozisyonu nasıl, kaliteli mi aslında kısaca memnun musun tavsiye eder misin bu ürünü?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Daha yeni taktim ama 2yil garantisi var armaster 2 diger lerine baktim cok dandik malzemeleri var tek sikintisi surucu koltugu ile arasi acik boyu yuksek ileri geri yukari ayarlana biliyor vites degistirirken biraz elin yukarda kaliyor hic yoktan iyi acikcasi tam olarak uzun bi yol yapmadim .ice gecen tipler var onlarada bakmanizi tavsiye ederim onlarin boyu kisa olursa takildiginda onlardan takmani tavsiye ederim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

eveet  bugün servisten gidip sordum  adamların haberi  yok kolçaktan.

Yakup  admin-kardeş-moderatör-sporcu-yönetici    :D

kardeşimin yayınlardığı  güncel aksesuar  ve donanım listesini  bizim forumumuz  aracılığı ile açıp gösterdim

haaaaaa

oldular.

ve  325 tl  fiyat verdiler.vidalamasız.

ama parça kodunu istedim vermediler  :)

Yakup kardşeim bu tüm kolçaklar ile ilgili  konulara yapıştırırıyorum  burada  

kolçak için baya konu var da arkadaşlar görmeyebilir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.