Welcome to Focus Club Tr | Otomobil Severlerin Adresi

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kaan Yagizer

Blogger
 • Toplam İleti

  2.867
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı Gün

  81

Kaan Yagizer en son Ocak 5 tarihinde kazandı

Kaan Yagizer daha önce lider oldu!

Toplam Beğeni

6.040 Mükemmel

6 Takipçiler

Kaan Yagizer Hakkında

 • Derece
  Titanium
 • Doğum Günü 08-07-1963

Profil Bilgileri

 • Şehir:
  İstanbul
 • Arabam:
  yok
 • Meslek:
  Arabacı
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

4.350 profil görüntüleme
 1. Hayırlı olsun, ne diyicem ... sigortana farları ekletmeyi unutma olur mu? 10-15 lira fark ödersin ama poliçende olduğu için farın (atıyorum) taş gelip kırılsa sigorta karşılar, poliçeye ekletmezsen fabrika standart'ının dışında kuruş ödemez ...
 2. ... yeni parti Stang'lar geldi, biz de görmemiş gibi kuZu'ları tezgaha sıraladık. ... ortam mis gibi "yeni" Stang kokuyor desem bilmem hissiyatımı anlar mısınız?
 3. ... bizde olan test aracı "çeşidi" pek az noktada vardır ... ama "Yeni" Kuga'lar daha gelmedi. Kuga ile test mi isteniyor? Şu an test yaptırabilirim ama "güncel" Kuga ile ... yeni seviye kuZu geldiğinde zaten duyururuz ... bunun ötesinde @Yakup Çağatay zaten ona "çöker" sonra da size -Türkiyede bir ilk- diye videosunu servis eder, yani her durumda haberdar olursunuz. Merak buyurmayınız.
 4. ... yani parayı bulmak için bir yılın daha var.
 5. Ocak 2018 üretimi gireriz biz. Böylece kuZu'lar 2018 MY olur. O partinin lastiği de Mayıs'ta asfalta basar, bahar/yaz sezonunu yakalarız.
 6. Bu kuZu 2018 olacak, 2017 değil. Ben mi yanlış biliyorum?
 7. ...soğuk nedeni ile ufaktan illa donmuştur, sorun soğuk mu? Sıfır! ..diyemem ... ama zor. Sonuçta alçak basınç/alü.döküm'den bahsediyoruz. Bence değişen üst merkezin (yeni) görece eski alt.merkeze uyguladığı basınç nedeni ile alt merkezin içindeki piston sızdırmazlık ekipmanı vs. patlamıştır. Uzay mekiğini düşüren 5$'lık izolasyon contası hesabı iki kuruşluk conta patlayınca araba kala kalıyor.
 8. ...kim bilir? Parça'da döküm hatası olabilir, montaj hatası olabilir, bin tane olasılık var ... arada debriyaj sıfırlandı de geç bence.
 9. ...evet alt merkez ölmüş. Çocuklar sana haber vermiştir ama ben de tekrar edeyim. Merkez + debriyaj olayını garantiden hallediyoruz. Araba çalışınca diğer ufak-tefek şeylere de bakacağız. H.sonunda kuZu'nu iade ederiz.
 10. Ben kullanıyorum, memnunum. Tavsiye eder miyim? ...sanırım ederim. bkn. Kendisine "gerekirse" diye manevra alanı bırakmak.
 11. ... başımla beraber, şeref verirsiniz.
 12. ... ben nereden bileyim yahu? Y.Parçacılara sordum ... "onu da kullanıyos, bunu da kullanıyos ... bilgisayara şase girince ne sipariş edilmesi gerektiğini sölüyo!" ...dediler. bkn.ömrümde microcat'mi gördüm? ... yani sonundaki AB değişir mi? değişmez mi? en ufak bir fikrim yok ... sadece sonunda "N" var mı? ben ona bakarım, bir de parçacının verdiği malzeme kuZu'ya uyuyor mu? bkn.yanlış parçayı "uyuma lan" diye y.p'cinin kafasına atıp pekmezini akıtmaca. ... sonuç : ben bilmem gavurun bilgisayarı bilir, ne tak derse onu takıyos sonra da dönüp Fört'a fatura ediyos. ... eski/yeni diye bir şey yok, mühendisliğin sizin aracınız için tavsiye ettiği ne ise aracınızda o parça ile onarım yapılmıştır.
 13. ... ViN numarası ile alakalı o iş ... yani " KTBV6P 7C601 CF N " ile " KTF1FP 7C601 AB N " arasındaki seçim bayiye kalmış değil. Sisteme araç şase no'su girerek iş emri açtığınızda bilgisayar şase numarası üzerinden detay bilgiye ulaşıyor ve hangi kavrama setinin atanacağını otomatik olarak belirliyor. Aralarındaki fark ne? Kesin bilgim yok ... Eskiden sadece KTF1FP kullanırdık, sonradan KTBV6P'ler devreye girdi.,çok kafanıza takılıyorsa P.tesi saha mühendislerine sorarız. npt: çok basit şeylerden dolayı, atıyorum setin içindeki bir parçanın imalatçısı değiştiğinde dahi parça numarası farklılaşıyor. (üründe hiç bir fark olmasa da...) büyük ihtimal ile öyle bir şeydir. Sonuçta hem KTF1FP hem de KTBV6P'ler onarımda kullanılıyor.
 14. .... Klavye imalatçısı Taiwan'lı kardeşlerim taş'mı yesin? Wang-Yu'nun veletleri gece yatağa aç'mı yatsın? Vicdansız!
 15. ...senin klavyeye 10cc yanık yağ dökelim ... bak bakalım "On Parmak" yerine "afujjjmmsxps" yazıyor musun? yazmıyor musun?

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.