Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Cyclone Navigasyon

Özgür Ş.

Önerilen Mesajlar

Cyclone multimedya cihazına bağlı Dontpanic navigasyon yazlım ve haritalarını güncellemek için eski sürümü komple  yedekleyip başka bir hafıza kartına attım ama çalışmıyor bilgisi olan varmı ? Navigasyon açılıp kapanıyor.hiç giriş yapmıyor...infotech firmasını aradım güncel sürüm ve haritaların olduğu bir linki Mial attılar ama o da aynı... sadece orjinal üzerinde gelen çalışıyor diğer yedek ve gönderilenler çalışmıyor..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hafta sonu bir arkadaşın yorumunda menüden de açılıyor diye okudum. ama şimdi o yazıyı bulamıyorum.

hocam kamerayı çalıştırmak için uzaktan kumanda üzerindeki düğmeye basmak lazım ccd yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam yani bende öyle o düğmeye ne zaman bassam kamerayı çalıştırıyorum.

Bende de çalışıyor ama ses gelmiyor. Acaba sizede öylemi

onur bey ses konusunda ne sormak istediğinizi pek anlamadım ama sensörlerden gelen sesi soruyorsunuz sanırım bende ses geliyor diye hatırlıyorum.

Cyclone multimedya cihazına bağlı Dontpanic navigasyon yazlım ve haritalarını güncellemek için eski sürümü komple  yedekleyip başka bir hafıza kartına attım ama çalışmıyor bilgisi olan varmı ? Navigasyon açılıp kapanıyor.hiç giriş yapmıyor...infotech firmasını aradım güncel sürüm ve haritaların olduğu bir linki Mial attılar ama o da aynı... sadece orjinal üzerinde gelen çalışıyor diğer yedek ve gönderilenler çalışmıyor..

levent bey sorununuz şu cihazın içinde gelen sd karttan hiç bir veriyi silmemeniz gerekiyormuş bizde arkadaşımınkini silerek öğrenmiş olduk :) yapmanız gereken firmayla konuşarak elinizdeki sd kartı onlara yollayıp tekrar yüklemelerini istemeniz. cihaz üzerinde gelen sd kartın içinde lisans numarası varmış sanırım...

cihazın navigasyon yazılımını orijinali üzerinden güncellemek isteyen arkadaşlar dont panic için verilen sitedeki adımları izleyerek son sürümü indirdikten sonra sadece karta kopyalama yapsınlar tabiykide öncesinde kartı bilgisayara yedeklemek lazım 

cihaz üzerindeki kartı silmek yada biçimlendirmek durumunda çalışmıyor çünkü....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

@Süleyman Altın tema yüklemek çok basit.Fakat şu var yüklenen tema arabanın özelliklerinide desteklemeli.Yukarıdaki videoda otomatik park desteği var fakat klima ayarları değiştiğinde ekrana ikaz geliyor mu göremedim.Daha önce çok araştırdım fakat araçla uyumlu çalışan bulamamıştım.Yeni güncelleme sonrasında yeniden araştırmak lazım yeni çıkan tema varsa deneyebiliriz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tesekkurler @Doğan Kurban abi.Peki cihazın kendi üzerinde daha önce forumdada paylaşılan mavi tema dışında bir tema var mı ? İnternette .rrui uzantılı temalar var bunları gözat yaparak direkt yükleyebiliyormuyuz?

Ben Navitech ile Cyclone arasında kararsız kaldım Hepsiburada da Navitetech nx251y 999 TL Cyclone ise 1800 TL montaj dahil

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tesekkurler @Doğan Kurban abi.Peki cihazın kendi üzerinde daha önce forumdada paylaşılan mavi tema dışında bir tema var mı ? İnternette .rrui uzantılı temalar var bunları gözat yaparak direkt yükleyebiliyormuyuz?

Ben Navitech ile Cyclone arasında kararsız kaldım Hepsiburada da Navitetech nx251y 999 TL Cyclone ise 1800 TL montaj dahil

İlk multimedyası Navitech olan birisi olarak cyclone a geçmekten inanılmaz mutluyum. Telefonun ses kalitesi bile çok daha iyidir sanırım navitech den.Kesinlikle bu iki markadan birisini seçmek durumundaysan CYCLONE derim.Tema işine gelince güncelleme sonrasında yeni özellikler eklediler.Bu sebeple en son halinin temasını bulursam onun üstünde oynama yaparım.Daha önce foruma eklemiştim sanırım birkaç tema.Konuya bakıp eklerim buraya.Ama bence şuan için tema konusunda acele etmemekte fayda var.

Doğan Kurban tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende iyiden iyiye navigasyonlu multimedia taktırma moduna girdim.ancak 2014 focus style olduğu için ön arka park sensörleri ekranda görünüyormu, otomatik park uyumlumu servise taktırmazsam hangi yerler garanti dışı kalır.serviste çok pahalı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende iyiden iyiye navigasyonlu multimedia taktırma moduna girdim.ancak 2014 focus style olduğu için ön arka park sensörleri ekranda görünüyormu, otomatik park uyumlumu servise taktırmazsam hangi yerler garanti dışı kalır.serviste çok pahalı

Aslına bakarsanız garantisiz ürüne para verrviste 300 fazla verin derim ben.Daha geçen gün bir arkadaşımızdan cyclone güncellemesi için cyclone servisi para istemiş.Ben serviste taktırdım ve cihazla ilgili bir sorun yaşadığımda hiç sorun çıkartmadan cihazı yenisi ile değiştirdiler.Benim aracım smart paket.Oto park sesli komut gibi tüm özellikler şuan aktif.Cyclone un açıkcası ses kalitesi orj e en yakını diyebilirim.Ha şunu demiyorum bakın süper ses kalitesi var. Piyasadaki cihazlar içinde en iyisi bu.Ekran dokunmatiği de gerçekten başarılı.Karar vermeden önce bir araçta bütün cihazları deneyin derim.Sonrasında beklentilerinizi karşılıyorsa alın.Ben memnunum pişmanda değilim. Cyclone da tek şikayetim sesli komutta size cevap veren kişinin erkek mi bayan mı olduğunu anlayamamızdır :D .Gerçekten daha başarılı olabilirdi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğan  bey acaba yeni güncelleme yapacaklarmı bilginiz varmı..ben eksikleri bir maille bildirdim geri dönüş yaptılar ve çok memnun kaldıklarını belirttiler ama güncellemeyi nasıl öğreneceğimizi soramadım.sizn bir bilginiz varmı..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğan  bey acaba yeni güncelleme yapacaklarmı bilginiz varmı..ben eksikleri bir maille bildirdim geri dönüş yaptılar ve çok memnun kaldıklarını belirttiler ama güncellemeyi nasıl öğreneceğimizi soramadım.sizn bir bilginiz varmı..

bilgim yok şuan için. Ama yakında sanırım birşeyler yaparlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
@Süleyman Altın tema yüklemek çok basit.Fakat şu var yüklenen tema arabanın özelliklerinide desteklemeli.Yukarıdaki videoda otomatik park desteği var fakat klima ayarları değiştiğinde ekrana ikaz geliyor mu göremedim.Daha önce çok araştırdım fakat araçla uyumlu çalışan bulamamıştım.Yeni güncelleme sonrasında yeniden araştırmak lazım yeni çıkan tema varsa deneyebiliriz.

Doğan bey bende boyle birşey cikiyor nasil guncellenecegini bir turlu bulamadim otomatik park asistanı calismiyor yardimci olursaniz sevinirim... 09afe637c023f7e6d523e21bfea37ab8.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.